Lp. Zawodnik Drużyna MeczeCzas gry sumaCzas gry śr.
1. Szymon Pawlak PGE Turów Zgorzelec 23 779:3833:54
2. Wojciech Pisarczyk MKKS Żak Koszalin 22 774:3835:13
3. Filip Małgorzaciak SKS Starogard Gdański 22 728:4733:08
4. Paweł Zmarlak AZS AGH Kraków 22 696:5731:41
5. Szymon Kiwilsza WKK Wrocław 22 677:3630:48
6. Michał Jankowski Miasto Szkła Krosno 22 669:4830:27
7. Maksymilian Wilczek WKK Wrocław 22 661:3530:04
8. Wiktor Kępka Start II Lublin 21 658:5631:23
9. Thomas Davis Decka Pelplin 22 657:0229:52
10. Alan Czujkowski Dziki Warszawa 21 655:1831:12
11. Mateusz Kaszowski MKKS Żak Koszalin 20 654:0232:42
12. Damian Szczepanik BS Polonia Bytom 23 649:0228:13
13. Tomasz Ochońko WKK Wrocław 22 646:4129:24
14. Norbert Ziółko Start II Lublin 19 643:5333:53
15. Wojciech Fraś Enea Basket Poznań 22 643:2529:15
16. Filip Zegzuła HydroTruck Radom 21 637:0030:20
17. Wojciech Czerlonko SKS Starogard Gdański 22 630:3028:40
18. Damian Jeszke HydroTruck Radom 22 629:0328:36
19. Patryk Wydra AZS AGH Kraków 22 624:4428:24
20. Dominik Rutkowski WKK Wrocław 21 619:0929:29
21. Piotr Wieloch GKS Tychy 21 617:3929:25
22. Maksymilian Motel Dziki Warszawa 22 617:2028:04
23. Adrian Kordalski Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 20 614:5430:45
24. Piotr Lis SKS Starogard Gdański 22 612:5827:52
25. Miłosz Ziółkowski Start II Lublin 21 607:2028:55
26. Michał Aleksandrowicz Dziki Warszawa 21 606:0728:52
27. Bartosz Majewski Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 22 604:4727:29
28. Karol Kamiński GKS Tychy 22 602:0027:22
29. Krzysztof Jakóbczyk PGE Turów Zgorzelec 23 599:3226:04
30. James Washington Sensation Kotwica Kołobrzeg 20 599:0129:57
31. Szymon Szmit AZS AGH Kraków 22 596:0127:06
32. Patryk Pełka KKS Polonia Warszawa 21 592:4528:14
33. Michał Lis AZS AGH Kraków 21 588:1928:01
34. Hubert Pabian Weegree AZS Politechnika Opolska 19 585:1730:48
35. Szymon Walski Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 22 582:1726:28
36. Damian Pieloch Sensation Kotwica Kołobrzeg 22 580:5026:24
37. Marcin Wieluński KKS Polonia Warszawa 22 579:2026:20
38. Aleksander Leńczuk WKS Śląsk II Wrocław 21 577:4627:31
39. Jan Piliszczuk KKS Polonia Warszawa 22 575:4826:10
40. Arnold Sanders II MKKS Żak Koszalin 22 575:3326:10
41. Michał Kierlewicz KKS Polonia Warszawa 22 572:5026:02
42. Arkadiusz Adamczyk PGE Turów Zgorzelec 23 570:5324:49
43. Piotr Śmigielski Sensation Kotwica Kołobrzeg 21 569:0527:06
44. Mikołaj Kurpisz Sensation Kotwica Kołobrzeg 22 561:2925:31
45. Jakub Kobel Weegree AZS Politechnika Opolska 22 561:0525:30
46. Grzegorz Grochowski Dziki Warszawa 20 560:5728:03
47. Kaheem Ransom HydroTruck Radom 16 558:5734:56
48. Mikołaj Stopierzyński Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 22 558:3625:23
49. Szymon Sobiech AZS AGH Kraków 22 556:5925:19
50. Patryk Kędel GKS Tychy 22 555:3725:15
51. Filip Pruefer PGE Turów Zgorzelec 23 555:3024:09
52. Marcin Dymała Enea Basket Poznań 20 546:5927:21
53. Damian Ciesielski Decka Pelplin 22 541:4724:38
54. Patryk Pułkotycki Sensation Kotwica Kołobrzeg 22 540:0924:33
55. Michał Chrabota BS Polonia Bytom 23 539:0523:26
56. Maciej Koperski GKS Tychy 21 536:4625:34
57. Sebastian Bożenko WKS Śląsk II Wrocław 20 536:2526:49
58. Damian Janiak SKS Starogard Gdański 21 532:5025:22
59. Krzysztof Wąsowicz PGE Turów Zgorzelec 23 532:1423:08
60. Marcin Tomaszewski Enea Basket Poznań 21 531:4925:19
61. Roman Janik Decka Pelplin 21 531:1725:18
62. Michał Samolak PGE Turów Zgorzelec 23 530:4723:05
63. Michał Kroczak Weegree AZS Politechnika Opolska 22 529:5124:05
64. Klavs Dubults Miasto Szkła Krosno 22 528:3024:01
65. Jakub Patoka HydroTruck Radom 20 521:5526:06
66. Michał Gabiński WKK Wrocław 22 518:4823:35
67. Karol Obarek Decka Pelplin 21 516:4724:37
68. Kacper Mąkowski GKS Tychy 22 505:0022:57
69. Jakub Motylewski SKS Starogard Gdański 22 502:2522:50
70. Artur Łabinowicz MKKS Żak Koszalin 17 496:0829:11
71. Piotr Niedźwiedzki Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 19 493:1625:58
72. Maciej Bender WKS Śląsk II Wrocław 22 492:4722:24
73. Oskar Jakub Hlebowicki WKS Śląsk II Wrocław 21 490:4623:22
74. Damian Cechniak KKS Polonia Warszawa 22 487:5622:11
75. Maksymilian Zagórski Miasto Szkła Krosno 22 485:4422:05
76. Stanisław Heliński Miasto Szkła Krosno 21 485:4123:08
77. Hubert Łałak Miasto Szkła Krosno 22 481:2021:53
78. Paweł Bogdanowicz BS Polonia Bytom 18 474:1126:21
79. Rafał Komenda Dziki Warszawa 22 472:3721:29
80. Sebastian Dąbek BS Polonia Bytom 20 468:0223:24
81. Mateusz Bartosz Dziki Warszawa 18 467:1625:58
82. Adam Linowski KKS Polonia Warszawa 22 449:0720:25
83. Andrzej Krajewski GKS Tychy 20 447:0522:21
84. Marek Piechowicz BS Polonia Bytom 18 445:5824:47
85. Marcin Kowalczyk Weegree AZS Politechnika Opolska 20 445:2722:16
86. Paweł Dzierżak Sensation Kotwica Kołobrzeg 21 441:3521:02
87. Paweł Kopycki Decka Pelplin 22 437:4319:54
88. Michał Wielechowski Enea Basket Poznań 21 431:2520:33
89. Bartosz Ciechociński Enea Basket Poznań 19 430:1522:39
90. Jakub Zalewski HydroTruck Radom 20 422:3421:08
91. Michał Grzesiak Start II Lublin 13 422:1932:29
92. Jakub Fiszer Enea Basket Poznań 22 421:1019:09
93. Patryk Wieczorek BS Polonia Bytom 20 421:0221:03
94. Karol Jagoda BS Polonia Bytom 21 417:2919:53
95. Damian Durski Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 21 415:2119:47
96. Jakub Koelner WKK Wrocław 21 414:5519:45
97. Jakub Dłoniak MKKS Żak Koszalin 17 413:4524:20
98. Adam Kaczmarzyk Weegree AZS Politechnika Opolska 15 411:1127:25
99. Mikołaj Ratajczak Weegree AZS Politechnika Opolska 20 409:5120:30
100. Marcin Dutkiewicz KKS Polonia Warszawa 18 409:2122:45
101. Mateusz Itrich MKKS Żak Koszalin 20 407:2520:22
102. Maksymilian Formella HydroTruck Radom 18 399:5722:13
103. Kacper Traczyk Miasto Szkła Krosno 21 397:4118:56
104. Jan Nowicki Enea Basket Poznań 21 395:4918:51
105. Wojciech Nojszewski Start II Lublin 18 394:3621:55
106. Jakub Andrzejewski Enea Basket Poznań 22 391:5517:49
107. Daniel Ziółkowski SKS Starogard Gdański 17 385:4122:41
108. Błażej Sowa HydroTruck Radom 22 379:2917:15
109. Patryk Stankowski GKS Tychy 17 376:5222:10
110. Adam Skiba Weegree AZS Politechnika Opolska 20 372:5618:39
111. Michał Jodłowski Weegree AZS Politechnika Opolska 22 371:3616:53
112. Oskar Życzkowski SKS Starogard Gdański 22 360:0216:22
113. Kacper Rojek HydroTruck Radom 18 359:0919:57
114. Paweł Śpica Miasto Szkła Krosno 21 356:0216:57
115. Konrad Dawdo Miasto Szkła Krosno 22 355:4316:10
116. Andrii Cherepanov Start II Lublin 21 354:1416:52
117. Łukasz Klawa Sensation Kotwica Kołobrzeg 22 352:5016:02
118. Karol Nowakowski GKS Tychy 22 347:4515:48
119. Mikołaj Adamczak WKS Śląsk II Wrocław 14 345:2424:40
120. Patryk Gospodarek KKS Polonia Warszawa 16 337:1421:05
121. Kamil Zywert WKK Wrocław 19 331:4817:28
122. Mateusz Kulis Decka Pelplin 21 330:4015:45
123. Mateusz Czempiel WKS Śląsk II Wrocław 16 326:4320:25
124. Kamil Białachowski Weegree AZS Politechnika Opolska 21 325:1515:29
125. Przemysław Kuźkow Dziki Warszawa 14 316:1722:36
126. Jakub Bereszyński WKS Śląsk II Wrocław 16 316:1219:46
127. Wojciech Dzierżak Decka Pelplin 22 313:3814:15
128. Krystian Tyszka Decka Pelplin 20 313:1115:40
129. Daniel Wall HydroTruck Radom 18 300:5516:43
130. Dariusz Oczkowicz Miasto Szkła Krosno 21 300:5314:20
131. Kacper Majchrowicz Start II Lublin 21 300:4114:19
132. Maciej Marcinkowski MKKS Żak Koszalin 21 297:4214:11
133. Witalij Kowalenko Sensation Kotwica Kołobrzeg 21 295:2014:04
134. Wojciech Siembiga WKS Śląsk II Wrocław 18 291:1516:11
135. Damian Dyrda AZS AGH Kraków 18 291:1316:11
136. Darrell Harris Miasto Szkła Krosno 19 288:4915:12
137. Dawid Sączewski Decka Pelplin 19 286:5015:06
138. Mikołaj Kowalczyk WKK Wrocław 21 285:2313:35
139. Bartosz Bochno PGE Turów Zgorzelec 16 280:0517:30
140. Miłosz Góreńczyk WKS Śląsk II Wrocław 19 278:1814:39
141. Edis Korman WKS Śląsk II Wrocław 16 275:0317:11
142. Iwo Olender HydroTruck Radom 20 273:0913:39
143. Michał Sadło HydroTruck Radom 16 268:0716:45
144. Cezary Karpik MKKS Żak Koszalin 20 267:0713:21
145. Dominik Krakowiak BS Polonia Bytom 22 264:3312:02
146. Maciej Szewczyk MKKS Żak Koszalin 21 245:3311:42
147. Mohamed Abdelaal AZS AGH Kraków 19 240:2012:39
148. Tymon Szymański AZS AGH Kraków 15 236:0715:44
149. Artur Ziaja GKS Tychy 19 232:0312:13
150. Szymon Długosz Sensation Kotwica Kołobrzeg 16 229:0814:19
151. Hubert Wyszkowski Decka Pelplin 18 227:4712:39
152. Kacper Burczyk SKS Starogard Gdański 20 224:3911:14
153. Jakub Simon Enea Basket Poznań 22 220:3610:02
154. Jakub Janik Dziki Warszawa 19 219:4011:34
155. Maksymilian Estkowski PGE Turów Zgorzelec 17 216:3112:44
156. Marcel Kapuściński Weegree AZS Politechnika Opolska 20 213:4410:41
157. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 20 211:4010:35
158. Patryk Stankowski Enea Basket Poznań 13 210:1116:10
159. Radosław Chorab BS Polonia Bytom 18 208:0711:34
160. Szymon Ćwikliński SKS Starogard Gdański 18 201:1111:11
161. Mikołaj Styczeń PGE Turów Zgorzelec 19 200:4010:34
162. Kacper Świtacz Start II Lublin 19 197:5310:25
163. Hubert Kruszczyński Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 16 192:3412:02
164. Sebastian Rompa MKKS Żak Koszalin 12 191:4315:59
165. Adam Anusewicz KKS Polonia Warszawa 21 184:4408:48
166. Adrian Sobkowiak Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 17 176:0910:22
167. Iwo Maćkowiak Enea Basket Poznań 17 153:2409:01
168. Michał Turewicz Start II Lublin 18 153:0408:30
169. Bartłomiej Pietras HydroTruck Radom 15 152:1610:09
170. Jakub Ciemiński PGE Turów Zgorzelec 12 147:5412:20
171. Michał Mindowicz WKS Śląsk II Wrocław 13 137:5010:36
172. Tomasz Deja BS Polonia Bytom 16 130:1608:09
173. Antoni Michalski Dziki Warszawa 11 123:2811:13
174. Bartosz Chodukiewicz GKS Tychy 20 119:1805:58
175. Mateusz Żebrok Decka Pelplin 17 117:4006:55
176. Michał Szymański KKS Polonia Warszawa 13 115:3308:53
177. Łukasz Walkowiak Sensation Kotwica Kołobrzeg 11 115:2110:29
178. Jakub Nowak GKS Tychy 13 98:5507:37
179. Jan Jakubiak Enea Basket Poznań 12 93:1407:46
180. Szymon Kirwiel Start II Lublin 16 93:1205:50
181. Filip Cebula SKS Starogard Gdański 16 84:0505:15
182. Fryderyk Matusiak WKK Wrocław 11 79:5507:16
183. Jan Wachowicz Start II Lublin 12 74:2706:12
184. Maciej Zabłocki WKK Wrocław 14 23:0401:39