Dolnośląskie
94 : 51 23:12 | 27:8 | 23:9 | 21:22
Kujawsko-Pomorskie
Sędziowie: Krzysztof Napierała | Komisarz: Mateusz Kreft

Dolnośląskie

Trener: Maksym Papacz. Asystent: Filip Gryszko

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Julia Morawska 5 14:362/6 33.3   2/6 33.31/1 100.01 4 5   3 1   1     7 6
5 Zuzanna Stępień 6 17:382/5 40.00/1 0.02/6 33.32/2 100.0  2 2 1 1 1 1 2     6 26
6 Lena Surowiec 2 23:021/3 33.30/1 0.01/4 25.0     1 1 2 1   1 2     3 19
7 Julia Murat 0 21:310/5 0.0   0/5 0.0   1   1 2   3   1     -1 9
8 Martyna Główczak 11 15:244/11 36.41/2 50.05/13 38.5   1 1 2   1   2   1 1 4 26
9 Blanka Warsińska 16 17:205/8 62.52/2 100.07/10 70.0   2 2 4   1 1 2 4     19 28
10 Marta Suwała 10 20:493/7 42.91/4 25.04/11 36.41/3 33.31 1 2 1 2 2 2 2     4 24
11 Katarzyna Bajus 21 20:046/10 60.01/1 100.07/11 63.66/7 85.75 5 10 2 1 6 1 2 1   30 24
12 Klaudia Falkowska 2 02:08         2/2 100.0          1         2 6
14 Dominika Puzio 6 07:521/1 100.01/2 50.02/3 66.71/2 50.0  4 4   2 1 2       6 8
15 Milena Gryszko 12 22:583/4 75.01/2 50.04/6 66.73/9 33.3  3 3   4 5 1 1 1   8 21
16 Karolina Kaławaj 3 16:381/3 33.3   1/3 33.31/2 50.03   3 1 2 1         4 18
Drużyna 1 10 11   1
Suma 94 200:00 28/63 44.4 7/15 46.7 35/78 44.9 17/28 60.7 15 33 48 9 18 22 13 15 3 1 92  

Kujawsko-Pomorskie

Trener: Krzysztof Janik. Asystent: Radosław Janik

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Julia Pawlewska 12 23:126/11 54.50/2 0.06/13 46.2   2 9 11 1 3   7 1 1   12 -22
4 Amelia Kokoszyńska 3 16:281/2 50.0   1/2 50.01/2 50.01 2 3   5 3 3 2     3 -18
5 Zuzanna Landowska 6 16:212/3 66.70/2 0.02/5 40.02/6 33.34 3 7 1 2 4 2 2     7 -20
6 Martyna Krajczewska 0 06:320/2 0.0   0/2 0.0   1   1               -1 -15
7 Nadia Kłobukowska 8 23:322/8 25.00/2 0.02/10 20.04/7 57.12 4 6 2   5 2     2 3 -21
8 Nikola Majczyk 2 14:07   0/1 0.00/1 0.02/2 100.01 2 3     2 1       3 -17
9 Zofia Mróz 0 05:24                    1           0 -6
10 Lena Jarzynowska 2 16:481/3 33.30/1 0.01/4 25.0     2 2   1 1 4 2   1 -1 -23
11 Inga Grabowska 9 23:124/14 28.60/3 0.04/17 23.51/1 100.01 1 2   2 1         -2 -20
12 Zuzanna Tubisz 2 17:341/1 100.0   1/1 100.0     1 1   3   1 1     3 -12
13 Maria Paliga 4 19:291/2 50.0   1/2 50.02/4 50.0  4 4     2 4       1 -21
15 Anna Bykowska 3 17:210/4 0.01/2 50.01/6 16.7     5 5   5   3 1     1 -20
Drużyna 4 2 6   2
Suma 51 200:00 18/50 36 1/13 7.7 19/63 30.2 12/22 54.5 16 35 51 4 22 18 29 9 1 3 29  
  Dolnośląskie Kujawsko-Pomorskie
Punkty ze strat 25 10
Punkty w "pomalowanym" 40 (20/41) 48.8 24 (12/18) 66.7
Punkty drugiej szansy 11 6
Punkty szybkiego ataku 9 10
Punkty z ławki 54 23
  Dolnośląskie Kujawsko-Pomorskie
Najwyższe prowadzenie 51 (88-37) 2 (2-4)
Najwyższa seria punktowa 14 (52-20) 8 (94-51)
Zmiany prowadzenia 2
Remisy 1
Czas na prowadzeniu 38:48 00:52