Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Martyna Walczak MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 7 144 20.57
2. Lena Jankowska BASKETSTAL KEMON Grudziądz 8 120 15.00
3. Malwina Skrzynecka UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 9 112 12.44
4. Martyna Golas MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 9 109 12.11
5. Karolina Wszołek BASKETSTAL KEMON Grudziądz 8 103 12.88
6. Karolina Adamska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 9 88 9.78
7. Natalia Erlich MUKS ISEU.PL Bydgoszcz 9 85 9.44
8. Jagoda Joachimiak MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 7 84 12.00
9. Maria Szwajca MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 9 83 9.22
10. Lena Uziałło MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 9 81 9.00
11. Sandra Zymowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 9 78 8.67
12. Karolina Gierszal KS Basket 25 III Bydgoszcz 8 68 8.50
13. Zuzanna Chraplewska KS Basket 25 I Bydgoszcz 5 66 13.20
14. Wiktoria Ciborska MUKS ISEU.PL Bydgoszcz 9 59 6.56
15. Nadia Urbańska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 9 58 6.44
16. Wiktoria Wieczorek MUKS ISEU.PL Bydgoszcz 9 57 6.33
17. Nina Nowicka KS Basket 25 I Bydgoszcz 9 54 6.00
18. Anna Grzeszczak MUKS ISEU.PL Bydgoszcz 9 54 6.00
19. Malwina Grobelna MUKS ISEU.PL Bydgoszcz 9 49 5.44
20. Michalina Sobol MMKS Katarzynki Toruń 9 46 5.11
21. Julia Ostafin MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 8 46 5.75
22. Emilia Teklińska MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 9 46 5.11
23. Jagoda Rochowiak MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 9 42 4.67
24. Wiktoria Sadowska KS Basket 25 III Bydgoszcz 7 41 5.86
25. Zofia Gaca MUKS ISEU.PL Bydgoszcz 9 39 4.33
26. Alicja Ćwiklińska KS Basket 25 III Bydgoszcz 7 39 5.57
27. Nicola Michta UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 9 37 4.11
28. Alicja Maławy UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 9 35 3.89
29. Kinga Zastępowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 9 35 3.89
30. Weronika Wojnowska KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 35 4.38
31. Julia Wilczyńska MUKS ISEU.PL Bydgoszcz 9 34 3.78
32. Anna Szczepankowska MUKS ISEU.PL Bydgoszcz 9 31 3.44
33. Patrycja Drzycimska MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 9 29 3.22
34. Paulina Hernik MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 9 29 3.22
35. Nikola Pelikan MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 7 28 4.00
36. Paulina Mateja KS Basket 25 III Bydgoszcz 8 27 3.38
37. Maja Wysocka KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 III Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 26 3.25
38. Maja Kujawska MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 6 26 4.33
39. Zuzanna Landowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 8 25 3.13
40. Zuzanna Król UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 9 24 2.67
41. Weronika Kwasek KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 24 4.00
42. Anna Lis MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 8 21 2.63
43. Agata Drewienkowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 6 20 3.33
44. Małgorzata Osińska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 20 2.86
45. Gaja Wesół MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 9 20 2.22
46. Sonia Trębacka MMKS Katarzynki Toruń 9 19 2.11
47. Michalina Mikołajczak MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 6 18 3.00
48. Ewelina Jagiełka MUKS ISEU.PL Bydgoszcz 9 18 2.00
49. Zofia Szewczak BASKETSTAL KEMON Grudziądz 8 18 2.25
50. Daria Arkuszewska KS Basket 25 III Bydgoszcz 5 17 3.40
51. Kornelia Kwasigroch KS Basket 25 III Bydgoszcz 8 17 2.13
52. Zuzanna Trzosek MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 8 16 2.00
53. Karolina Kardach BASKETSTAL KEMON Grudziądz 8 15 1.88
54. Martyna Soboczyńska BASKETSTAL KEMON Grudziądz 8 15 1.88
55. Oliwia Pietrzak UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 15 2.14
56. Lena Jarzynowska MMKS Katarzynki Toruń 8 14 1.75
57. Agata Kufel UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 14 2.00
58. Julia Pawlewska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 9 14 1.56
59. Lena Wasielewska KS Basket 25 III Bydgoszcz 8 14 1.75
60. Jagoda Cackowska KS Basket 25 I Bydgoszcz 9 13 1.44
61. Martyna Piekarska KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 13 1.63
62. Julia Bednarczyk KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 13 1.63
63. Martyna Banach KS Basket 25 II Bydgoszcz 5 13 2.60
64. Amanda Wróbel BASKETSTAL KEMON Grudziądz 6 13 2.17
65. Aleksandra Pujanek MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 8 13 1.63
66. Monika Biłyk KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 12 1.50
67. Aleksandra Komsta MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 7 12 1.71
68. Michalina Mielcarek MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 9 12 1.33
69. Martyna Perłowska BASKETSTAL KEMON Grudziądz 8 12 1.50
70. Anna Szefler MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 8 11 1.38
71. Zofia Olszewska MMKS Katarzynki Toruń 9 11 1.22
72. Sandra Nowak MUKS ISEU.PL Bydgoszcz 8 10 1.25
73. Alicja Kirszkowska BASKETSTAL KEMON Grudziądz 6 10 1.67
74. Klaudia Krysztoforska KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 10 1.25
75. Iga Olszewska MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 6 10 1.67
76. Maja Orzechowska BASKETSTAL KEMON Grudziądz 8 10 1.25
77. Kinga Drożniewska KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 9 1.50
78. Oliwia Kotlenga MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 8 8 1.00
79. Marta Sender BASKETSTAL KEMON Grudziądz 5 8 1.60
80. Antonina Wlaźlak MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 6 8 1.33
81. Liliia Kushnir UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 6 8 1.33
82. Julia Budzyńska MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 6 8 1.33
83. Martyna Zuterek KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 III Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 9 8 0.89
84. Paula Palicka KS Basket 25 III Bydgoszcz 6 6 1.00
85. Klaudia Wilk KS Basket 25 III Bydgoszcz 6 6 1.00
86. Aleksandra Frygier MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 8 6 0.75
87. Natalia Polanowska MMKS Katarzynki Toruń 9 6 0.67
88. Marcelina Cybulska MMKS Katarzynki Toruń 9 6 0.67
89. Martyna Wesołowska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 III Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 6 0.75
90. Agata Teklińska MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 9 5 0.56
91. Julia Szudarska KS Basket 25 III Bydgoszcz 8 5 0.63
92. Jagoda Piotrowska MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 7 4 0.57
93. Weronika Kocikowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 8 4 0.50
94. Nadia Guttmann KS Basket 25 I Bydgoszcz 9 4 0.44
95. Zuzanna Białkowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 8 4 0.50
96. Barbara Dura KS Basket 25 III Bydgoszcz 5 4 0.80
97. Wiktoria Zimniak KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 III Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 9 4 0.44
98. Martyna Wiśniewska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 III Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 4 0.50
99. Iga Taflińska MMKS Katarzynki Toruń 8 4 0.50
100. Aleksandra Rakowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 3 0.43
101. Julia Witkowska MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 9 3 0.33
102. Marcelina Plewińska KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 3 0.38
103. Roksana Makowska MMKS Katarzynki Toruń 7 3 0.43
104. Julia Głon UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 6 2 0.33
105. Kornelia Dyniszuk KS Basket 25 II Bydgoszcz 8 2 0.25
106. Monika Lawrenz MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 4 2 0.50
107. Liliana Twardzińska MUKS ISEU.PL Bydgoszcz 5 2 0.40
108. Wiktoria Różyńska BASKETSTAL KEMON Grudziądz 4 2 0.50
109. Wiktoria Raus KS Basket 25 I Bydgoszcz 9 2 0.22
110. Martyna Barczewska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 9 2 0.22
111. Aleksandra Gulczyńska MMKS Katarzynki Toruń 5 2 0.40
112. Julia Dornecka MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 4 2 0.50
113. Łucja Paradzińska - Streich MMKS Katarzynki Toruń 7 2 0.29
114. Milena Dąbrowska MMKS Katarzynki Toruń 8 2 0.25
115. Pola Zielke MMKS Katarzynki Toruń 7 2 0.29
116. Amelia Cieszyńska MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 4 2 0.50
117. Martyna Wirszyłło MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 8 1 0.13
118. Aleksandra Mąka MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 8 1 0.13
119. Laura Zmierczak BASKETSTAL KEMON Grudziądz 8 0 0.00
120. Anna Herduś BASKETSTAL KEMON Grudziądz 7 0 0.00
121. Aleksandra Jaskólska MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 8 0 0.00
122. Natasza Sierek MMKS Katarzynki Toruń 7 0 0.00
123. Karolina Kowalska BASKETSTAL KEMON Grudziądz 5 0 0.00
124. Anna Melkowska MMKS Katarzynki Toruń 9 0 0.00
125. Wiktoria Birnbach KS Basket 25 I Bydgoszcz 8 0 0.00
126. Kalina Schimmelpfennig BASKETSTAL KEMON Grudziądz 4 0 0.00
127. Zuzanna Pienda KS Basket 25 III Bydgoszcz 5 0 0.00
128. Dominika Warejko KS Basket 25 I Bydgoszcz 8 0 0.00
129. Anna Jabłońska KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO