Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Mecz 5

26.10.2018 16:30 TKM Włocławek - TKM II Włocławek 94:36

Turniej 2 Gospodarz: Basketstal Grudziądz

27.10.2018 11:30 Basketstal Grudziądz - Domino Inowrocław 39:32
27.10.2018 13:00 Domino Inowrocław - MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 56:48
27.10.2018 14:30 Basketstal Grudziądz - MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 45:36

Turniej 1 Gospodarz: SKS Kasprowicz Inowrocław

28.10.2018 10:00 SKS Kasprowicz Inowrocław - MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 114:20
28.10.2018 11:30 MKS Novum SP 63 Bydgoszcz - Twarde Pierniki 2008 Toruń 19:71
28.10.2018 13:00 SKS Kasprowicz Inowrocław - Twarde Pierniki 2008 Toruń 86:53

Turniej 4 Gospodarz: MKS Katarzynka Toruń

28.10.2018 12:30 MKS Katarzynka Toruń - Basket 2010 Kruszwica 64:57
28.10.2018 14:00 Basket 2010 Kruszwica - Enea Astoria I Bydgoszcz 31:84
28.10.2018 15:30 MKS Katarzynka Toruń - Enea Astoria I Bydgoszcz 57:77

Turniej 3 Gospodarz: UKS Basket Regnum Bydgoszcz

28.10.2018 13:30 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Enea Astoria II Bydgoszcz 26:22
28.10.2018 15:00 Enea Astoria II Bydgoszcz - Twarde Pierniki 2007 Toruń 14:119
28.10.2018 16:30 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Twarde Pierniki 2007 Toruń 21:106

Mecz 10

16.11.2018 17:30 SKS Kasprowicz Inowrocław - Basket 2010 Kruszwica 107:37

Turniej 6 Gospodarz: Domino Inowrocław

17.11.2018 10:00 Domino Inowrocław - Twarde Pierniki 2007 Toruń 44:39
17.11.2018 11:30 Twarde Pierniki 2007 Toruń - TKM Włocławek 28:78
17.11.2018 13:00 Domino Inowrocław - TKM Włocławek 38:73

Turniej 8 Gospodarz: Enea Astoria I Bydgoszcz

18.11.2018 10:00 Enea Astoria I Bydgoszcz - MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 88:15
18.11.2018 11:30 MKS Novum SP 63 Bydgoszcz - TKM II Włocławek 24:59
18.11.2018 13:00 Enea Astoria I Bydgoszcz - TKM II Włocławek 50:68

Turniej 7 Gospodarz: Twarde Pierniki 2008 Toruń

18.11.2018 12:15 Twarde Pierniki 2008 Toruń - Enea Astoria II Bydgoszcz 68:14
18.11.2018 13:45 Enea Astoria II Bydgoszcz - Basketstal Grudziądz 28:40
18.11.2018 15:15 Twarde Pierniki 2008 Toruń - Basketstal Grudziądz 58:43

Turniej 9 Gospodarz: MKS Novum SP 32 Bydgoszcz

18.11.2018 12:30 MKS Novum SP 32 Bydgoszcz - MKS Katarzynka Toruń 74:26
18.11.2018 14:00 MKS Katarzynka Toruń - UKS Basket Regnum Bydgoszcz 28:45
18.11.2018 15:30 MKS Novum SP 32 Bydgoszcz - UKS Basket Regnum Bydgoszcz 78:20

Turniej 11 Gospodarz: Twarde Pierniki 2008 Toruń

08.12.2018 11:00 Twarde Pierniki 2008 Toruń - TKM Włocławek 17:83
08.12.2018 12:30 MKS Katarzynka Toruń - TKM Włocławek 32:92
08.12.2018 14:00 Twarde Pierniki 2008 Toruń - MKS Katarzynka Toruń 71:23

Turniej 13 Gospodarz: Twarde Pierniki 2007 Toruń

09.12.2018 10:00 Twarde Pierniki 2007 Toruń - Basketstal Grudziądz 66:8
09.12.2018 11:30 Enea Astoria I Bydgoszcz - Basketstal Grudziądz 30:46
09.12.2018 13:00 Twarde Pierniki 2007 Toruń - Enea Astoria I Bydgoszcz 82:5

Turniej 12 Gospodarz: TKM II Włocławek

09.12.2018 12:30 TKM II Włocławek - UKS Basket Regnum Bydgoszcz 80:13
09.12.2018 14:00 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - SKS Kasprowicz Inowrocław 11:106
09.12.2018 15:30 TKM II Włocławek - SKS Kasprowicz Inowrocław 48:63

Turniej 14 Gospodarz: Basket 2010 Kruszwica

15.12.2018 09:00 Basket 2010 Kruszwica - Domino Inowrocław 43:73
15.12.2018 10:30 Domino Inowrocław - Enea Astoria II Bydgoszcz 78:25
15.12.2018 12:00 Basket 2010 Kruszwica - Enea Astoria II Bydgoszcz 62:44

Mecz 15

16.12.2018 10:00 MKS Novum SP 32 Bydgoszcz - MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 99:12

Turniej 17 Gospodarz: Domino Inowrocław

09.02.2019 10:00 Domino Inowrocław - SKS Kasprowicz Inowrocław 73:47
09.02.2019 11:30 SKS Kasprowicz Inowrocław - Enea Astoria I Bydgoszcz 66:52
09.02.2019 13:00 Domino Inowrocław - Enea Astoria I Bydgoszcz 70:29

Turniej 18 Gospodarz: Basketstal Grudziądz

09.02.2019 12:00 Basketstal Grudziądz - MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 101:11
09.02.2019 13:30 Basketstal Grudziądz - MKS Katarzynka Toruń 72:32
09.02.2019 15:00 MKS Novum SP 63 Bydgoszcz - MKS Katarzynka Toruń 24:64

Turniej 19 Gospodarz: Enea Astoria II Bydgoszcz

10.02.2019 09:30 Enea Astoria II Bydgoszcz - MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 25:76
10.02.2019 11:00 MKS Novum SP 32 Bydgoszcz - TKM II Włocławek 46:51
10.02.2019 12:30 Enea Astoria II Bydgoszcz - TKM II Włocławek 56:58

Turniej 16 Gospodarz: TKM Włocławek

10.02.2019 15:00 TKM Włocławek - UKS Basket Regnum Bydgoszcz 86:8
10.02.2019 16:30 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Basket 2010 Kruszwica 26:43
10.02.2019 18:00 TKM Włocławek - Basket 2010 Kruszwica 102:23

Mecz 20

13.02.2019 17:30 Twarde Pierniki 2007 Toruń - Twarde Pierniki 2008 Toruń 49:46

Turniej 24 Gospodarz: Enea Astoria I Bydgoszcz

02.03.2019 09:30 Enea Astoria I Bydgoszcz - UKS Basket Regnum Bydgoszcz 69:21
02.03.2019 11:00 Twarde Pierniki 2008 Toruń - UKS Basket Regnum Bydgoszcz 80:35
02.03.2019 12:30 Enea Astoria I Bydgoszcz - Twarde Pierniki 2008 Toruń 40:54

Turniej 21 Gospodarz: MKS Novum SP 63 Bydgoszcz

02.03.2019 11:00 MKS Novum SP 63 Bydgoszcz - Enea Astoria II Bydgoszcz 20:60
02.03.2019 12:30 Enea Astoria II Bydgoszcz - TKM Włocławek 18:117
02.03.2019 14:00 MKS Novum SP 63 Bydgoszcz - TKM Włocławek 10:142

Mecz 25

02.03.2019 12:30 MKS Katarzynka Toruń - Domino Inowrocław 61:131

Turniej 22 Gospodarz: SKS Kasprowicz Inowrocław

03.03.2019 10:00 SKS Kasprowicz Inowrocław - Twarde Pierniki 2007 Toruń 59:76
03.03.2019 11:30 Twarde Pierniki 2007 Toruń - MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 63:33
03.03.2019 13:00 SKS Kasprowicz Inowrocław - MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 58:44

Turniej 23 Gospodarz: Basketstal Grudziądz

03.03.2019 14:30 Basketstal Grudziądz - Basket 2010 Kruszwica 77:49
03.03.2019 16:00 TKM II Włocławek - Basket 2010 Kruszwica 64:44
03.03.2019 17:30 TKM II Włocławek - Basketstal Grudziądz 48:61

Turniej 26 Gospodarz: TKM Włocławek

23.03.2019 10:00 TKM Włocławek - SKS Kasprowicz Inowrocław 120:69
23.03.2019 11:30 SKS Kasprowicz Inowrocław - Basketstal Grudziądz 72:61
23.03.2019 13:00 TKM Włocławek - Basketstal Grudziądz 86:36

Turniej 29 Gospodarz: Basket 2010 Kruszwica

23.03.2019 11:00 Basket 2010 Kruszwica - Twarde Pierniki 2008 Toruń 61:60
23.03.2019 12:30 MKS Novum SP 32 Bydgoszcz - Twarde Pierniki 2008 Toruń 32:53
23.03.2019 14:00 Basket 2010 Kruszwica - MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 47:91

Turniej 28 Gospodarz: Twarde Pierniki 2007 Toruń

24.03.2019 10:00 Twarde Pierniki 2007 Toruń - TKM II Włocławek 77:18
24.03.2019 11:30 MKS Katarzynka Toruń - TKM II Włocławek 33:50
24.03.2019 13:00 Twarde Pierniki 2007 Toruń - MKS Katarzynka Toruń 101:13

Turniej 27 Gospodarz: UKS Basket Regnum Bydgoszcz

24.03.2019 10:30 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 69:14
24.03.2019 12:00 MKS Novum SP 63 Bydgoszcz - Domino Inowrocław 8:107
24.03.2019 13:30 UKS Basket Regnum Bydgoszcz - Domino Inowrocław 32:98

Mecz 30

04.04.2019 17:00 Enea Astoria I Bydgoszcz - Enea Astoria II Bydgoszcz 69:51

Turniej 34 Gospodarz: MKS Novum SP 63 Bydgoszcz

07.04.2019 10:00 MKS Novum SP 63 Bydgoszcz - Basket 2010 Kruszwica 54:74
07.04.2019 11:30 Basket 2010 Kruszwica - Twarde Pierniki 2007 Toruń 35:110
07.04.2019 13:00 MKS Novum SP 63 Bydgoszcz - Twarde Pierniki 2007 Toruń 11:95

Mecz 35

07.04.2019 14:00 Basketstal Grudziądz - UKS Basket Regnum Bydgoszcz 69:44

Turniej 33 Gospodarz: Twarde Pierniki 2008 Toruń

07.04.2019 15:00 Twarde Pierniki 2008 Toruń - TKM II Włocławek 60:44
07.04.2019 16:30 TKM II Włocławek - Domino Inowrocław 31:76
07.04.2019 18:00 Twarde Pierniki 2008 Toruń - Domino Inowrocław 32:51

Turniej 32 Gospodarz: Enea Astoria II Bydgoszcz

12.05.2019 09:30 Enea Astoria II Bydgoszcz - SKS Kasprowicz Inowrocław --:--
12.05.2019 11:00 MKS Katarzynka Toruń - SKS Kasprowicz Inowrocław --:--
12.05.2019 12:30 Enea Astoria II Bydgoszcz - MKS Katarzynka Toruń --:--

Turniej 31 Gospodarz: MKS Novum SP 32 Bydgoszcz

08.06.2019 MKS Novum SP 32 Bydgoszcz - Enea Astoria I Bydgoszcz --:--
08.06.2019 Enea Astoria I Bydgoszcz - TKM Włocławek --:--
08.06.2019 MKS Novum SP 32 Bydgoszcz - TKM Włocławek --:--

Newsletter - zapisz się

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO