Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Gracjan Banaszak MKS Novum Bydgoszcz 4 38 9.50
2. Adam Sowiński Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 37 9.25
3. Jakub Karpiński MKS Novum Bydgoszcz 4 36 9.00
4. Wiktor Tomczak Enea Astoria I Bydgoszcz 2 35 17.50
5. Aleksander Światowiak MKS Novum Bydgoszcz 2 31 15.50
6. Jakub Olszewski MKS Novum Bydgoszcz 2 30 15.00
7. Alex Porzuczek Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 28 14.00
8. Maksymilian Sukowski MKS Novum Bydgoszcz 4 25 6.25
9. Filip Dereszyński Enea Astoria I Bydgoszcz 2 24 12.00
10. Tymoteusz Brzezicki Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 23 11.50
11. Hubert Grabowski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 23 5.75
12. Łukasz Kowallek Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 21 5.25
13. Marcin Kokot Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 18 4.50
14. Maciej Dura Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 18 9.00
15. Mariusz Biskup Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 16 8.00
16. Sebastian Ludka Enea Astoria I Bydgoszcz 2 16 8.00
17. Emilio Szewczyk MChKK Chełmno 2 15 7.50
18. Dominik Giętka MKS Novum Bydgoszcz 2 15 7.50
19. Miłosz Zdziebłowski Twarde Pierniki 2008 Toruń 1 14 14.00
20. Wiktor Westfal Enea Astoria II Bydgoszcz 2 14 7.00
21. Daniel Ostrowski Enea Astoria I Bydgoszcz 2 13 6.50
22. Kacper Adamowicz Enea Astoria I Bydgoszcz 2 13 6.50
23. Mateusz Więckowicz Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 12 3.00
24. Piotr Węgrzyn Twarde Pierniki 2008 Toruń 1 12 12.00
25. Alan Lewczyk TKM II Włocławek 2 11 5.50
26. Mateusz Jendruszewski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 11 5.50
27. Antoni Przybysz TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 2 11 5.50
28. Filip Kowalski MKS Novum Bydgoszcz 3 10 3.33
29. Krzysztof Deręgowski Enea Astoria I Bydgoszcz 2 10 5.00
30. Oliwier Kucharski TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 2 10 5.00
31. Szymon Klinkosz Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 10 5.00
32. Michał Kukowski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 10 2.50
33. Mateusz Szumiło MKS Novum Bydgoszcz 2 10 5.00
34. Szymon Gołofit Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 9 4.50
35. Jakub Krawiś MKS Novum Bydgoszcz 4 9 2.25
36. Tymoteusz Schmidt Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 8 4.00
37. Maksymilian Nadolski TKM II Włocławek 2 8 4.00
38. Jakub Stypka Enea Astoria I Bydgoszcz 2 8 4.00
39. Stanisław Pomaskow Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 8 4.00
40. Michał Sobociński Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 7 3.50
41. Tymon Kaliński TKM II Włocławek 2 7 3.50
42. Kamil Kurowski MChKK Chełmno 2 7 3.50
43. Alex Pietrzak TKM II Włocławek 2 6 3.00
44. Vito Kozłowski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 6 3.00
45. Aleksander Kwella MChKK Chełmno 2 6 3.00
46. Adrian Sobecki Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 6 3.00
47. Dawid Szychowski TKM II Włocławek 2 6 3.00
48. Brayan Cichorski TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 1 6 6.00
49. Mateusz Gryń Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 6 1.50
50. Maciej Sączek Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 5 1.25
51. Igor Paszyński TKM II Włocławek 2 5 2.50
52. Wojciech Losik MKS Novum Bydgoszcz 2 5 2.50
53. Bartosz Warczak Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 4 2.00
54. Oskar Ciechelski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 4 2.00
55. Szymon Wrzesiński MKS Novum Bydgoszcz 2 4 2.00
56. Marek Szwejkowski Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 4 2.00
57. Szymon Kotkiewicz Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 1 4 4.00
58. Szymon Matuszewski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 4 2.00
59. Norbert Kowalewski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 4 2.00
60. Adam Laskowski MKS Novum Bydgoszcz 4 4 1.00
61. Karol Kijewski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 4 1.00
62. Wiktor Świtajski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 4 1.00
63. Wojciech Westfal Enea Astoria II Bydgoszcz 2 4 2.00
64. Wiktor Sikorski Enea Astoria II Bydgoszcz 1 4 4.00
65. Artur Hołub Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 1 4 4.00
66. Dawid Koziel MChKK Chełmno 2 4 2.00
67. Alan Kowalkowski MKS Novum Bydgoszcz 2 3 1.50
68. Szymon Jankowski TKM II Włocławek 2 3 1.50
69. Szymon Sul MKS Novum Bydgoszcz 2 3 1.50
70. Antoni Milarski TKM II Włocławek 2 3 1.50
71. Grzegorz Wścisłek Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 2 1.00
72. Igor Pajączkowski Twarde Pierniki 2008 Toruń 1 2 2.00
73. Mikołaj Belski MKS Novum Bydgoszcz 2 2 1.00
74. Mariusz Klimaszewski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 2 1.00
75. Oskar Stawski MKS Novum Bydgoszcz 4 2 0.50
76. Piotr Gibczyński TKM II Włocławek 2 2 1.00
77. Kewin Błach MChKK Chełmno 2 2 1.00
78. Dominik Niewiarowski Enea Astoria II Bydgoszcz 2 2 1.00
79. Ziemowit Przeździecki Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 2 0.50
80. Kacper Kowalkowski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 2 0.50
81. Łukasz Wieczorek Enea Astoria II Bydgoszcz 2 2 1.00
82. Hubert Bartczak TKM II Włocławek 2 2 1.00
83. Maksymilian Włodarczyk Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 2 0.50
84. Sebastian Ćwikliński Twarde Pierniki 2008 Toruń 1 2 2.00
85. Hubert Młynarczyk Enea Astoria I Bydgoszcz 2 1 0.50
86. Mateusz Grochowski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 1 1 1.00
87. Alan Ogorzałek Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 0 0.00
88. Szymon Kulas MKS Novum Bydgoszcz 2 0 0.00
89. Kacper Wiśniewski MChKK Chełmno 2 0 0.00
90. Agata Jagodzińska MChKK Chełmno 2 0 0.00
91. Wiktor Antkowiak Enea Astoria II Bydgoszcz 2 0 0.00
92. Hubert Szymański TKM II Włocławek 2 0 0.00
93. Stanisław Majcher MChKK Chełmno 2 0 0.00
94. Nikodem Brzezicki Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 0 0.00
95. Ignacy Włodarczyk TKM II Włocławek 1 0 0.00
96. Marcel Andersohn Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 0 0.00
97. Wiktor Urbański MChKK Chełmno 2 0 0.00
98. Jakub Kwiatkowski MChKK Chełmno 2 0 0.00
99. Mikołaj Skocki MKS Novum Bydgoszcz 2 0 0.00
100. Jakub Janiszewski MChKK Chełmno 2 0 0.00
101. Hubert Seehafer MChKK Chełmno 2 0 0.00
102. Dymitr Zandecki Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 3 0 0.00
103. Przemysław Gierszewski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 1 0 0.00
104. Filip Skopowski MKS Novum Bydgoszcz 2 0 0.00
105. Ryszard Małecki MChKK Chełmno 2 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO