Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Asysty suma Asysty śr.
1. Artur Lewandowski KKS Pro-Basket Kutno 8 0.00
2. Kacper Maj ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 0.00
3. Jakub Niedźwiadek KKS Pro-Basket Kutno 7 0.00
4. Szymon Pajor KKS Pro-Basket Kutno 6 0.00
5. Jakub Bierski Twarde Pierniki Toruń 7 0.00
6. Dawid Bykowski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 0.00
7. Łukasz Gliszczyński Twarde Pierniki Toruń 8 0.00
8. Tomasz Kwieciński ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 0.00
9. Kacper Bochat Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 7 0.00
10. Konstanty Hasiak ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 0.00
11. Filip Rafałek ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 0.00
12. Piotr Rajch ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 0.00
13. Szymon Gładki UMKS Księżak Łowicz 8 0.00
14. Patryk Sadowski UMKS Księżak Łowicz 4 0.00
15. Maciej Pluta KKS Pro-Basket Kutno 5 0.00
16. Kacper Dudek UMKS Księżak Łowicz 6 0.00
17. Filip Firlej UMKS Księżak Łowicz 8 0.00
18. Kacper Grontkowski KKS Pro-Basket Kutno 8 0.00
19. Kamil Krużyński Twarde Pierniki Toruń 6 0.00
20. Wojciech Kucharek UMKS Księżak Łowicz 8 0.00
21. Adam Frąckiewicz Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 6 0.00
22. Jakub Dusza Twarde Pierniki Toruń 8 0.00
23. Michał Popławski KKS Pro-Basket Kutno 8 0.00
24. Kacper Koc ŁKS Szkoła Gortata Łódź 4 0.00
25. Wojciech Kaniewski Twarde Pierniki Toruń 8 0.00
26. Mikołaj Szumański Twarde Pierniki Toruń 8 0.00
27. Ruslan Kashperskyi ŁKS Szkoła Gortata Łódź 4 0.00
28. Szymon Michalski Twarde Pierniki Toruń 6 0.00
29. Andrzej Górniak UMKS Księżak Łowicz 6 0.00
30. Marcel Afeltowicz Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 5 0.00
31. Stanisław Górniak UMKS Księżak Łowicz 6 0.00
32. Maksymilian Estkowski Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 8 0.00
33. Mateusz Ziółkowski Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 8 0.00
34. Piotr Keller ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 0.00
35. Kacper Pięta UMKS Księżak Łowicz 8 0.00
36. Karol Kołodziejczyk ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 0.00
37. Bartosz Sobczyk KKS Pro-Basket Kutno 6 0.00
38. Jakub Lambarski Twarde Pierniki Toruń 8 0.00
39. Eryk Bryłka KKS Pro-Basket Kutno 8 0.00
40. Adam Hirsz Twarde Pierniki Toruń 7 0.00
41. Jakub Katarzyński KKS Pro-Basket Kutno 8 0.00
42. Dominik Maroszek Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 7 0.00
43. Karol Lebiedziński Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 5 0.00
44. Paweł Kopycki Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 7 0.00
45. Michał Kuliński UMKS Księżak Łowicz 8 0.00
46. Jakub Jagodziński Twarde Pierniki Toruń 8 0.00
47. Bartłomiej Dróżdż ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 0.00
48. Michał Kukawski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 0.00
49. Arkadiusz Bazak UMKS Księżak Łowicz 7 0.00
50. Kacper Kramarz ŁKS Szkoła Gortata Łódź 8 0.00
51. Adrian Kotlarski UMKS Księżak Łowicz 7 0.00
52. Szymon Goszczyński Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 8 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO