Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Faule suma Faule śr. Faule wymuszone suma Faule wymuszone śr.
1. Mikołaj Szumański Twarde Pierniki Toruń 8 30 3.75 0 0.00
2. Kacper Grontkowski KKS Pro-Basket Kutno 8 25 3.13 0 0.00
3. Mateusz Ziółkowski Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 8 23 2.88 0 0.00
4. Jakub Jagodziński Twarde Pierniki Toruń 8 22 2.75 0 0.00
5. Michał Popławski KKS Pro-Basket Kutno 8 21 2.63 0 0.00
6. Bartłomiej Dróżdż ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 20 2.86 0 0.00
7. Maksymilian Estkowski Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 8 20 2.50 0 0.00
8. Adrian Kotlarski UMKS Księżak Łowicz 7 20 2.86 0 0.00
9. Wojciech Kucharek UMKS Księżak Łowicz 8 19 2.38 0 0.00
10. Kacper Kramarz ŁKS Szkoła Gortata Łódź 8 19 2.38 0 0.00
11. Jakub Bierski Twarde Pierniki Toruń 7 19 2.71 0 0.00
12. Kamil Krużyński Twarde Pierniki Toruń 6 19 3.17 0 0.00
13. Michał Kuliński UMKS Księżak Łowicz 8 18 2.25 0 0.00
14. Karol Kołodziejczyk ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 18 2.57 0 0.00
15. Konstanty Hasiak ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 18 2.57 0 0.00
16. Arkadiusz Bazak UMKS Księżak Łowicz 7 17 2.43 0 0.00
17. Ruslan Kashperskyi ŁKS Szkoła Gortata Łódź 4 17 4.25 0 0.00
18. Jakub Katarzyński KKS Pro-Basket Kutno 8 17 2.13 0 0.00
19. Michał Kukawski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 15 3.00 0 0.00
20. Andrzej Górniak UMKS Księżak Łowicz 6 14 2.33 0 0.00
21. Jakub Lambarski Twarde Pierniki Toruń 8 14 1.75 0 0.00
22. Paweł Kopycki Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 7 14 2.00 0 0.00
23. Artur Lewandowski KKS Pro-Basket Kutno 8 14 1.75 0 0.00
24. Adam Frąckiewicz Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 6 13 2.17 0 0.00
25. Szymon Gładki UMKS Księżak Łowicz 8 13 1.63 0 0.00
26. Adam Hirsz Twarde Pierniki Toruń 7 13 1.86 0 0.00
27. Jakub Niedźwiadek KKS Pro-Basket Kutno 7 13 1.86 0 0.00
28. Kacper Dudek UMKS Księżak Łowicz 6 13 2.17 0 0.00
29. Jakub Dusza Twarde Pierniki Toruń 8 13 1.63 0 0.00
30. Wojciech Kaniewski Twarde Pierniki Toruń 8 13 1.63 0 0.00
31. Piotr Keller ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 12 2.00 0 0.00
32. Łukasz Gliszczyński Twarde Pierniki Toruń 8 12 1.50 0 0.00
33. Dominik Maroszek Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 7 12 1.71 0 0.00
34. Filip Rafałek ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 11 1.57 0 0.00
35. Tomasz Kwieciński ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 11 1.57 0 0.00
36. Szymon Goszczyński Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 8 11 1.38 0 0.00
37. Filip Firlej UMKS Księżak Łowicz 8 11 1.38 0 0.00
38. Stanisław Górniak UMKS Księżak Łowicz 6 11 1.83 0 0.00
39. Kacper Bochat Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 7 10 1.43 0 0.00
40. Kacper Maj ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 10 2.00 0 0.00
41. Piotr Rajch ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 10 1.43 0 0.00
42. Dawid Bykowski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 10 1.43 0 0.00
43. Patryk Sadowski UMKS Księżak Łowicz 4 10 2.50 0 0.00
44. Eryk Bryłka KKS Pro-Basket Kutno 8 8 1.00 0 0.00
45. Marcel Afeltowicz Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 5 8 1.60 0 0.00
46. Szymon Michalski Twarde Pierniki Toruń 6 7 1.17 0 0.00
47. Karol Lebiedziński Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 5 6 1.20 0 0.00
48. Kacper Pięta UMKS Księżak Łowicz 8 6 0.75 0 0.00
49. Szymon Pajor KKS Pro-Basket Kutno 6 5 0.83 0 0.00
50. Kacper Koc ŁKS Szkoła Gortata Łódź 4 5 1.25 0 0.00
51. Bartosz Sobczyk KKS Pro-Basket Kutno 6 2 0.33 0 0.00
52. Maciej Pluta KKS Pro-Basket Kutno 5 0 0.00 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO