Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Artur Lewandowski KKS Pro-Basket Kutno 8 147 18.38
2. Piotr Rajch ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 133 19.00
3. Jakub Lambarski Twarde Pierniki Toruń 8 125 15.63
4. Jakub Niedźwiadek KKS Pro-Basket Kutno 7 114 16.29
5. Maksymilian Estkowski Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 8 114 14.25
6. Filip Firlej UMKS Księżak Łowicz 8 106 13.25
7. Michał Popławski KKS Pro-Basket Kutno 8 105 13.13
8. Adam Frąckiewicz Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 6 102 17.00
9. Mikołaj Szumański Twarde Pierniki Toruń 8 91 11.38
10. Szymon Gładki UMKS Księżak Łowicz 8 86 10.75
11. Kamil Krużyński Twarde Pierniki Toruń 6 86 14.33
12. Paweł Kopycki Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 7 86 12.29
13. Jakub Jagodziński Twarde Pierniki Toruń 8 85 10.63
14. Filip Rafałek ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 84 12.00
15. Jakub Dusza Twarde Pierniki Toruń 8 84 10.50
16. Dawid Bykowski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 75 10.71
17. Marcel Afeltowicz Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 5 73 14.60
18. Mateusz Ziółkowski Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 8 71 8.88
19. Andrzej Górniak UMKS Księżak Łowicz 6 71 11.83
20. Karol Kołodziejczyk ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 71 10.14
21. Jakub Bierski Twarde Pierniki Toruń 7 69 9.86
22. Kacper Bochat Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 7 68 9.71
23. Piotr Keller ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 68 11.33
24. Kacper Grontkowski KKS Pro-Basket Kutno 8 61 7.63
25. Eryk Bryłka KKS Pro-Basket Kutno 8 58 7.25
26. Kacper Dudek UMKS Księżak Łowicz 6 56 9.33
27. Szymon Goszczyński Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 8 56 7.00
28. Tomasz Kwieciński ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 54 7.71
29. Bartłomiej Dróżdż ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 49 7.00
30. Dominik Maroszek Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 7 45 6.43
31. Adrian Kotlarski UMKS Księżak Łowicz 7 37 5.29
32. Adam Hirsz Twarde Pierniki Toruń 7 36 5.14
33. Kacper Kramarz ŁKS Szkoła Gortata Łódź 8 35 4.38
34. Konstanty Hasiak ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 30 4.29
35. Wojciech Kucharek UMKS Księżak Łowicz 8 29 3.63
36. Ruslan Kashperskyi ŁKS Szkoła Gortata Łódź 4 29 7.25
37. Karol Lebiedziński Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 5 22 4.40
38. Patryk Sadowski UMKS Księżak Łowicz 4 21 5.25
39. Łukasz Gliszczyński Twarde Pierniki Toruń 8 20 2.50
40. Michał Kuliński UMKS Księżak Łowicz 8 20 2.50
41. Kacper Maj ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 18 3.60
42. Arkadiusz Bazak UMKS Księżak Łowicz 7 18 2.57
43. Kacper Koc ŁKS Szkoła Gortata Łódź 4 15 3.75
44. Wojciech Kaniewski Twarde Pierniki Toruń 8 15 1.88
45. Michał Kukawski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 13 2.60
46. Szymon Pajor KKS Pro-Basket Kutno 6 9 1.50
47. Kacper Pięta UMKS Księżak Łowicz 8 9 1.13
48. Bartosz Sobczyk KKS Pro-Basket Kutno 6 8 1.33
49. Szymon Michalski Twarde Pierniki Toruń 6 7 1.17
50. Jakub Katarzyński KKS Pro-Basket Kutno 8 6 0.75
51. Maciej Pluta KKS Pro-Basket Kutno 5 3 0.60
52. Stanisław Górniak UMKS Księżak Łowicz 6 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO