Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Krystian Rosiński MChKK Chełmno 9 203 22.56
2. Daniel Belski MChKK Chełmno 9 189 21.00
3. Mateusz Krawiec TKM Włocławek 8 182 22.75
4. Adrian Matyszkiewicz KKS Pro-Basket Kutno 8 166 20.75
5. Emil Janczura KKS Pro-Basket Kutno 8 132 16.50
6. Piotr Barańczyk AZS PWSZ Skierniewice 9 130 14.44
7. Adrian Dyszkiewicz UMKS Księżak Łowicz 9 122 13.56
8. Artur Lewandowski KKS Pro-Basket Kutno 9 120 13.33
9. Dawid Bykowski ŁKS Szkoła Gortata 8 116 14.50
10. Szymon Gładki UMKS Księżak Łowicz 9 116 12.89
11. Kacper Dudek UMKS Księżak Łowicz 9 111 12.33
12. Adam Piątek TKM Włocławek 6 109 18.17
13. Jakub Niedźwiadek AZS PWSZ Skierniewice 7 109 15.57
14. Karol Marciniak MChKK Chełmno 9 108 12.00
15. Mateusz Ćwirko-Godycki KKS Pro-Basket Kutno 9 107 11.89
16. Oliwier Bednarek TKM Włocławek 8 106 13.25
17. Michał Schreiber MChKK Chełmno 8 100 12.50
18. Łukasz Janczura KKS Pro-Basket Kutno 7 90 11.25
19. Mariusz Dembek MChKK Chełmno 9 86 9.56
20. Piotr Włudarski AZS PWSZ Skierniewice 5 68 13.60
21. Dominik Bartoniewicz AZS PWSZ Skierniewice 6 66 11.00
22. Tomasz Kwieciński ŁKS Szkoła Gortata 7 62 8.86
23. Maciej Wiercioch KKS Pro-Basket Kutno 5 62 12.40
24. Jakub Łukasiewicz KKS Pro-Basket Kutno 6 57 9.50
25. Bartłomiej Dróżdż ŁKS Szkoła Gortata 5 56 11.20
26. Mateusz Gaszkowski MChKK Chełmno 6 54 9.00
27. Kacper Kramarz ŁKS Szkoła Gortata 6 53 8.83
28. Konstanty Hasiak ŁKS Szkoła Gortata 8 51 6.38
29. Jakub Kołodko MChKK Chełmno 5 51 10.20
30. Łukasz Szląskiewicz TKM Włocławek 9 50 5.56
31. Kacper Maj ŁKS Szkoła Gortata 5 49 9.80
32. Igor Bladoszewski TKM Włocławek 7 47 6.71
33. Dawid Przyżycki AZS PWSZ Skierniewice 6 45 7.50
34. Karol Kołodziejczyk ŁKS Szkoła Gortata 6 44 7.33
35. Filip Rafałek ŁKS Szkoła Gortata 5 44 8.80
36. Rafał Ręgocki TKM Włocławek 7 39 5.57
37. Michał Popławski KKS Pro-Basket Kutno 7 37 5.29
38. Piotr Pawłowski AZS PWSZ Skierniewice 7 36 5.14
39. Bartosz Keller ŁKS Szkoła Gortata 6 35 5.83
40. Wiktor Czyżnielewski TKM Włocławek 7 32 4.57
41. Michał Kukawski ŁKS Szkoła Gortata 7 32 4.57
42. Adrian Kotlarski UMKS Księżak Łowicz 8 31 3.88
43. Michał Kuliński UMKS Księżak Łowicz 8 30 3.75
44. Hubert Głowicki TKM Włocławek 6 28 4.67
45. Oskar Orlicki AZS PWSZ Skierniewice 9 26 2.89
46. Edward Hilchen AZS PWSZ Skierniewice 9 26 2.89
47. Maksymilian Gajek ŁKS Szkoła Gortata 5 25 5.00
48. Mateusz Wasielewski KKS Pro-Basket Kutno 5 23 4.60
49. Mateusz Szczerba MChKK Chełmno 5 23 4.60
50. Krystian Ślebocki KKS Pro-Basket Kutno 7 23 3.29
51. Antoni Hilchen AZS PWSZ Skierniewice 8 21 2.63
52. Michał Makowski TKM Włocławek 6 21 3.50
53. Michał Wójcik UMKS Księżak Łowicz 5 20 4.00
54. Mikołaj Rakowski TKM Włocławek 7 19 2.71
55. Kacper Pięta UMKS Księżak Łowicz 7 17 2.43
56. Rafał Jankowski TKM Włocławek 7 14 2.00
57. Maciej Maciesiak AZS PWSZ Skierniewice 6 13 2.17
58. Maciej Włudarski TKM Włocławek 5 12 2.40
59. Jakub Owczarek AZS PWSZ Skierniewice 6 9 1.50
60. Jakub Katarzyński KKS Pro-Basket Kutno 5 9 1.80
61. Adam Żeglarski MChKK Chełmno 5 5 1.00
62. Filip Nasadowski TKM Włocławek 5 4 0.80
63. Patryk Reinholz MChKK Chełmno 5 2 0.40
64. Stanisław Górniak UMKS Księżak Łowicz 6 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO