Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1. kolejka

25.09.2010 19:00 Energa Toruń - Matizol Lider Pruszków 63:65
26.09.2010 15:00 ŁKS Siemens AGD Łódź - Widzew Szkoła Gortata Łódź 43:55
26.09.2010 19:00 Wisła CanPack Kraków - Artego Bydgoszcz 72:64

2. kolejka

02.10.2010 19:00 Artego Bydgoszcz - ŁKS Siemens AGD Łódź 76:60
03.10.2010 18:30 Widzew Szkoła Gortata Łódź - Energa Toruń 73:82

3. kolejka

06.10.2010 18:00 ŁKS Siemens AGD Łódź - MKS Tęcza Leszno 63:87
06.10.2010 19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz 67:56
06.10.2010 19:00 Widzew Szkoła Gortata Łódź - Arka Gdynia 73:65

4. kolejka

09.10.2010 16:30 MKS Tęcza Leszno - Energa Toruń 74:67
09.10.2010 18:00 Widzew Szkoła Gortata Łódź - Enea AZS Poznań 65:63
10.10.2010 17:00 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia 87:83

5. kolejka

13.10.2010 18:00 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Szkoła Gortata Łódź 70:68
13.10.2010 18:30 Enea AZS Poznań - Artego Bydgoszcz 70:78
01.12.2010 18:00 ŁKS Siemens AGD Łódź - KS Odra Brzeg 52:64

6. kolejka

16.10.2010 17:00 Wisła CanPack Kraków - ŁKS Siemens AGD Łódź 80:43
16.10.2010 19:00 Artego Bydgoszcz - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 51:100
17.10.2010 18:30 Widzew Szkoła Gortata Łódź - CCC Polkowice 37:86
10.11.2010 18:00 KS Odra Brzeg - Energa Toruń 65:104

7. kolejka

23.10.2010 16:00 Energa Toruń - Wisła CanPack Kraków 62:68
23.10.2010 17:45 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz 73:68
23.10.2010 18:00 Matizol Lider Pruszków - Widzew Szkoła Gortata Łódź 64:59
23.10.2010 18:00 ŁKS Siemens AGD Łódź - KK ROW Rybnik 55:62

8. kolejka

30.10.2010 17:00 Widzew Szkoła Gortata Łódź - KK ROW Rybnik 88:80
30.10.2010 19:00 Artego Bydgoszcz - Matizol Lider Pruszków 72:77
31.10.2010 17:00 ŁKS Siemens AGD Łódź - Energa Toruń 63:68

9. kolejka

06.11.2010 19:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Szkoła Gortata Łódź 58:69
07.11.2010 15:00 Arka Gdynia - ŁKS Siemens AGD Łódź 107:70
07.11.2010 19:00 Energa Toruń - KK ROW Rybnik 70:62

10. kolejka

13.11.2010 17:30 KK ROW Rybnik - Artego Bydgoszcz 65:67
13.11.2010 18:00 MKS Tęcza Leszno - Widzew Szkoła Gortata Łódź 76:54
14.11.2010 17:00 ŁKS Siemens AGD Łódź - Enea AZS Poznań 94:90
14.11.2010 17:45 Energa Toruń - Arka Gdynia 64:66

11. kolejka

20.11.2010 18:00 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - ŁKS Siemens AGD Łódź 83:67
20.11.2010 18:00 Enea AZS Poznań - Energa Toruń 61:92
20.11.2010 19:00 Artego Bydgoszcz - MKS Tęcza Leszno 86:72

12. kolejka

26.11.2010 18:00 ŁKS Siemens AGD Łódź - CCC Polkowice 52:70
27.11.2010 18:00 KS Odra Brzeg - Widzew Szkoła Gortata Łódź 57:82
28.11.2010 19:00 Energa Toruń - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 74:67

13. kolejka

05.12.2010 17:00 Matizol Lider Pruszków - ŁKS Siemens AGD Łódź 60:53
05.12.2010 17:45 CCC Polkowice - Energa Toruń 58:52
05.12.2010 19:00 Artego Bydgoszcz - KS Odra Brzeg 88:67
06.12.2010 18:00 Wisła CanPack Kraków - Widzew Szkoła Gortata Łódź 76:61

14. kolejka

10.12.2010 19:00 Matizol Lider Pruszków - Energa Toruń 56:68
11.12.2010 19:00 Artego Bydgoszcz - Wisła CanPack Kraków 63:79
12.12.2010 18:00 Widzew Szkoła Gortata Łódź - ŁKS Siemens AGD Łódź 58:67

15. kolejka

18.12.2010 18:00 ŁKS Siemens AGD Łódź - Artego Bydgoszcz 67:69
19.12.2010 19:00 Energa Toruń - Widzew Szkoła Gortata Łódź 61:54

16. kolejka

02.12.2010 20:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń 91:90
20.12.2010 17:30 Arka Gdynia - Widzew Szkoła Gortata Łódź 91:64
21.12.2010 18:00 MKS Tęcza Leszno - ŁKS Siemens AGD Łódź 104:78

17. kolejka

08.01.2011 18:00 Enea AZS Poznań - Widzew Szkoła Gortata Łódź 48:84
08.01.2011 19:00 Energa Toruń - MKS Tęcza Leszno 102:76
10.01.2011 17:30 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz 96:68

18. kolejka

15.01.2011 18:00 KS Odra Brzeg - ŁKS Siemens AGD Łódź 69:61
15.01.2011 19:00 Artego Bydgoszcz - Enea AZS Poznań 78:69
09.02.2011 18:00 Widzew Szkoła Gortata Łódź - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 50:68

19. kolejka

22.01.2011 17:30 ŁKS Siemens AGD Łódź - Wisła CanPack Kraków 47:73
22.01.2011 17:45 CCC Polkowice - Widzew Szkoła Gortata Łódź 72:47
22.01.2011 18:00 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz 68:54
22.01.2011 19:00 Energa Toruń - KS Odra Brzeg 77:59

20. kolejka

26.01.2011 17:00 Wisła CanPack Kraków - Energa Toruń 72:59
26.01.2011 18:00 Widzew Szkoła Gortata Łódź - Matizol Lider Pruszków 64:98
26.01.2011 18:00 KK ROW Rybnik - ŁKS Siemens AGD Łódź 77:71
26.01.2011 19:00 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice 38:72

22. kolejka

28.01.2011 17:30 KK ROW Rybnik - Energa Toruń 72:91
30.01.2011 17:00 ŁKS Siemens AGD Łódź - Arka Gdynia 53:106
30.01.2011 18:00 Widzew Szkoła Gortata Łódź - Artego Bydgoszcz 54:70

21. kolejka

05.02.2011 17:30 KK ROW Rybnik - Widzew Szkoła Gortata Łódź 74:64
05.02.2011 18:00 Matizol Lider Pruszków - Artego Bydgoszcz 69:65
05.02.2011 19:00 Energa Toruń - ŁKS Siemens AGD Łódź 121:70

23. kolejka

19.02.2011 18:00 Enea AZS Poznań - ŁKS Siemens AGD Łódź 79:57
19.02.2011 18:00 Widzew Szkoła Gortata Łódź - MKS Tęcza Leszno 69:55
19.02.2011 19:00 Artego Bydgoszcz - KK ROW Rybnik 85:67
20.02.2011 18:00 Arka Gdynia - Energa Toruń 95:80

24. kolejka

26.02.2011 19:00 Energa Toruń - Enea AZS Poznań 82:62
02.03.2011 17:30 ŁKS Siemens AGD Łódź - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 52:80
05.03.2011 18:00 MKS Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz 72:67

25. kolejka

06.03.2011 18:30 Widzew Szkoła Gortata Łódź - KS Odra Brzeg 79:49
09.03.2011 17:45 CCC Polkowice - ŁKS Siemens AGD Łódź 73:31
09.03.2011 18:00 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń 78:52

26. kolejka

12.03.2011 18:15 KS Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz 72:80
12.03.2011 18:15 Energa Toruń - CCC Polkowice 75:59
12.03.2011 18:15 Widzew Szkoła Gortata Łódź - Wisła CanPack Kraków 56:69
12.03.2011 18:15 ŁKS Siemens AGD Łódź - Matizol Lider Pruszków 53:57

Newsletter - zapisz się

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO