Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1. kolejka

01.10.2009 17:30 Energa Toruń - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 85:39
01.10.2009 18:00 MKS Tęcza Leszno - KS Odra Brzeg 73:75
01.10.2009 18:00 ŁKS Siemens AGD Łódź - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 53:79
01.10.2009 18:30 Enea AZS Poznań - KS Basket 25 Bydgoszcz 86:73

2. kolejka

03.10.2009 17:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - MKS Tęcza Leszno 60:72
03.10.2009 18:00 Matizol Lider Pruszków - ŁKS Siemens AGD Łódź 83:56
03.10.2009 18:30 KK ROW Rybnik - Enea AZS Poznań 85:74
04.10.2009 17:00 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń 80:69

3. kolejka

07.10.2009 17:30 Energa Toruń - Matizol Lider Pruszków 91:79
07.10.2009 18:00 ŁKS Siemens AGD Łódź - CCC Polkowice 54:82
07.10.2009 18:00 JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 48:86
07.10.2009 18:00 MKS Tęcza Leszno - KK ROW Rybnik 72:55
07.10.2009 18:30 Wisła CanPack Kraków - KS Basket 25 Bydgoszcz 75:57

4. kolejka

10.10.2009 15:30 Matizol Lider Pruszków - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 67:55
10.10.2009 17:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - Arka Gdynia 65:72
10.10.2009 18:00 Enea AZS Poznań - MKS Tęcza Leszno 74:89
10.10.2009 18:30 KS Odra Brzeg - ŁKS Siemens AGD Łódź 68:70
11.10.2009 18:00 CCC Polkowice - Energa Toruń 76:73

5. kolejka

14.10.2009 17:30 Energa Toruń - KS Odra Brzeg 86:89
14.10.2009 18:00 JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - CCC Polkowice 52:59
14.10.2009 18:00 ŁKS Siemens AGD Łódź - KS Basket 25 Bydgoszcz 57:58
14.10.2009 18:30 Wisła CanPack Kraków - Enea AZS Poznań 92:51

6. kolejka

17.10.2009 16:30 MKS Tęcza Leszno - Wisła CanPack Kraków 62:74
17.10.2009 17:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - Energa Toruń 84:86
17.10.2009 17:00 KS Odra Brzeg - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 68:54
17.10.2009 18:00 Enea AZS Poznań - Arka Gdynia 59:80
18.10.2009 17:30 KK ROW Rybnik - ŁKS Siemens AGD Łódź 57:64

7. kolejka

23.10.2009 00:00 Arka Gdynia - MKS Tęcza Leszno 81:63
24.10.2009 17:30 ŁKS Siemens AGD Łódź - Enea AZS Poznań 67:57
24.10.2009 18:00 JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - KS Basket 25 Bydgoszcz 63:54
25.10.2009 19:00 Energa Toruń - KK ROW Rybnik 76:74

8. kolejka

21.10.2009 00:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 60:104
30.10.2009 18:00 MKS Tęcza Leszno - ŁKS Siemens AGD Łódź 59:44
30.10.2009 18:30 Enea AZS Poznań - Energa Toruń 70:82
30.10.2009 18:30 KK ROW Rybnik - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 55:51

9. kolejka

06.11.2009 00:00 Matizol Lider Pruszków - KS Basket 25 Bydgoszcz 73:67
07.11.2009 17:30 ŁKS Siemens AGD Łódź - Wisła CanPack Kraków 67:78
07.11.2009 18:00 JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Enea AZS Poznań 68:71
08.11.2009 18:00 Energa Toruń - MKS Tęcza Leszno 84:69

10. kolejka

14.11.2009 18:00 Enea AZS Poznań - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 63:94
14.11.2009 18:00 CCC Polkowice - KS Basket 25 Bydgoszcz 91:42
14.11.2009 18:00 MKS Tęcza Leszno - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 56:50
15.11.2009 17:00 Wisła CanPack Kraków - Energa Toruń 75:61
15.11.2009 17:30 ŁKS Siemens AGD Łódź - Arka Gdynia 59:68

11. kolejka

21.11.2009 14:00 Energa Toruń - Arka Gdynia 55:81
21.11.2009 17:00 KS Odra Brzeg - KS Basket 25 Bydgoszcz 83:64
21.11.2009 18:00 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - MKS Tęcza Leszno 87:73
21.11.2009 18:00 Matizol Lider Pruszków - Enea AZS Poznań 69:93
22.11.2009 16:30 JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Wisła CanPack Kraków 58:92

12. kolejka

26.11.2009 18:30 MKS Tęcza Leszno - Matizol Lider Pruszków 54:51
28.11.2009 15:00 Arka Gdynia - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 89:45
28.11.2009 17:30 ŁKS Siemens AGD Łódź - Energa Toruń 57:79
29.11.2009 18:00 Enea AZS Poznań - CCC Polkowice 75:90

13. kolejka

05.12.2009 17:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - KK ROW Rybnik 84:74
05.12.2009 18:00 CCC Polkowice - MKS Tęcza Leszno 79:50
05.12.2009 18:30 KS Odra Brzeg - Enea AZS Poznań 96:66
20.01.2010 17:00 JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - ŁKS Siemens AGD Łódź 65:46

14. kolejka

12.12.2009 17:00 KS Odra Brzeg - MKS Tęcza Leszno 75:58
12.12.2009 17:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - Enea AZS Poznań 91:82
12.12.2009 18:00 JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Energa Toruń 65:80
12.12.2009 18:00 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - ŁKS Siemens AGD Łódź 75:65

15. kolejka

18.12.2009 19:00 MKS Tęcza Leszno - KS Basket 25 Bydgoszcz 80:64
19.12.2009 18:00 Energa Toruń - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 58:69
25.01.2010 18:00 ŁKS Siemens AGD Łódź - Matizol Lider Pruszków 66:73
28.01.2010 18:30 Enea AZS Poznań - KK ROW Rybnik 76:71

16. kolejka

21.12.2009 18:00 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 74:52
21.12.2009 18:30 KK ROW Rybnik - MKS Tęcza Leszno 76:67
21.12.2009 19:15 Matizol Lider Pruszków - Energa Toruń 66:70
22.12.2009 18:00 CCC Polkowice - ŁKS Siemens AGD Łódź 74:50
10.01.2010 17:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - Wisła CanPack Kraków 56:71

17. kolejka

16.01.2010 17:00 Arka Gdynia - KS Basket 25 Bydgoszcz 104:57
16.01.2010 17:30 ŁKS Siemens AGD Łódź - KS Odra Brzeg 82:64
16.01.2010 18:00 JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Matizol Lider Pruszków 62:65
16.01.2010 18:00 MKS Tęcza Leszno - Enea AZS Poznań 74:61
17.01.2010 18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice 64:60

18. kolejka

23.01.2010 17:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - ŁKS Siemens AGD Łódź 63:60
23.01.2010 18:00 CCC Polkowice - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 64:56
23.01.2010 18:30 KS Odra Brzeg - Energa Toruń 74:96
24.01.2010 18:00 Enea AZS Poznań - Wisła CanPack Kraków 65:84

19. kolejka

30.01.2010 15:00 Arka Gdynia - Enea AZS Poznań 87:63
30.01.2010 17:30 ŁKS Siemens AGD Łódź - KK ROW Rybnik 58:64
30.01.2010 18:00 Wisła CanPack Kraków - MKS Tęcza Leszno 86:65
30.01.2010 18:00 JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - KS Odra Brzeg 60:61
31.01.2010 18:00 Energa Toruń - KS Basket 25 Bydgoszcz 92:65

20. kolejka

05.02.2010 17:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 74:51
07.02.2010 16:00 MKS Tęcza Leszno - Arka Gdynia 55:81
07.02.2010 17:30 KK ROW Rybnik - Energa Toruń 68:75
07.02.2010 18:00 Enea AZS Poznań - ŁKS Siemens AGD Łódź 72:53

21. kolejka

13.02.2010 18:00 JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - KK ROW Rybnik 69:75
13.02.2010 18:00 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - KS Basket 25 Bydgoszcz 117:60
14.02.2010 17:00 ŁKS Siemens AGD Łódź - MKS Tęcza Leszno 62:72
14.02.2010 18:00 Energa Toruń - Enea AZS Poznań 70:43

22. kolejka

19.02.2010 18:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - Matizol Lider Pruszków 69:79
20.02.2010 17:00 MKS Tęcza Leszno - Energa Toruń 48:94
20.02.2010 17:00 Wisła CanPack Kraków - ŁKS Siemens AGD Łódź 77:44
21.02.2010 18:00 Enea AZS Poznań - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 75:69

23. kolejka

17.02.2010 18:30 Energa Toruń - Wisła CanPack Kraków 81:67
24.02.2010 17:00 JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - MKS Tęcza Leszno 74:65
27.02.2010 14:00 Arka Gdynia - ŁKS Siemens AGD Łódź 71:44
27.02.2010 18:00 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - Enea AZS Poznań 107:48
04.03.2010 17:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - CCC Polkowice 69:74

24. kolejka

03.03.2010 18:00 MKS Tęcza Leszno - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 57:62
10.03.2010 14:00 Arka Gdynia - Energa Toruń 53:84
10.03.2010 16:00 Wisła CanPack Kraków - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 85:67
10.03.2010 17:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - KS Odra Brzeg 62:66
10.03.2010 18:30 Enea AZS Poznań - Matizol Lider Pruszków 77:86

25. kolejka

08.02.2010 16:00 JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Arka Gdynia 66:54
13.03.2010 17:00 CCC Polkowice - Enea AZS Poznań 73:67
13.03.2010 18:00 Matizol Lider Pruszków - MKS Tęcza Leszno 62:53
14.03.2010 18:00 Energa Toruń - ŁKS Siemens AGD Łódź 67:46

26. kolejka

17.03.2010 18:00 MKS Tęcza Leszno - CCC Polkowice 72:65
17.03.2010 18:00 ŁKS Siemens AGD Łódź - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 60:52
17.03.2010 18:00 Enea AZS Poznań - KS Odra Brzeg 74:66
17.03.2010 18:00 KK ROW Rybnik - KS Basket 25 Bydgoszcz 71:49

Newsletter - zapisz się

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO