Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1. kolejka

01.10.2009 17:30 Energa Toruń - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 85:39
01.10.2009 18:00 ŁKS Siemens AGD Łódź - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 53:79
01.10.2009 18:30 Enea AZS Poznań - Artego Bydgoszcz 86:73

2. kolejka

03.10.2009 17:00 Artego Bydgoszcz - MKS Tęcza Leszno 60:72
03.10.2009 18:00 Matizol Lider Pruszków - ŁKS Siemens AGD Łódź 83:56
04.10.2009 17:00 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń 80:69

3. kolejka

07.10.2009 17:30 Energa Toruń - Matizol Lider Pruszków 91:79
07.10.2009 18:00 ŁKS Siemens AGD Łódź - CCC Polkowice 54:82
07.10.2009 18:30 Wisła CanPack Kraków - Artego Bydgoszcz 75:57

4. kolejka

10.10.2009 17:00 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia 65:72
10.10.2009 18:30 KS Odra Brzeg - ŁKS Siemens AGD Łódź 68:70
11.10.2009 18:00 CCC Polkowice - Energa Toruń 76:73

5. kolejka

14.10.2009 17:30 Energa Toruń - KS Odra Brzeg 86:89
14.10.2009 18:00 ŁKS Siemens AGD Łódź - Artego Bydgoszcz 57:58

6. kolejka

17.10.2009 17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń 84:86
18.10.2009 17:30 KK ROW Rybnik - ŁKS Siemens AGD Łódź 57:64

7. kolejka

24.10.2009 17:30 ŁKS Siemens AGD Łódź - Enea AZS Poznań 67:57
24.10.2009 18:00 JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Artego Bydgoszcz 63:54
25.10.2009 19:00 Energa Toruń - KK ROW Rybnik 76:74

8. kolejka

21.10.2009 00:00 Artego Bydgoszcz - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 60:104
30.10.2009 18:00 MKS Tęcza Leszno - ŁKS Siemens AGD Łódź 59:44
30.10.2009 18:30 Enea AZS Poznań - Energa Toruń 70:82

9. kolejka

06.11.2009 00:00 Matizol Lider Pruszków - Artego Bydgoszcz 73:67
07.11.2009 17:30 ŁKS Siemens AGD Łódź - Wisła CanPack Kraków 67:78
08.11.2009 18:00 Energa Toruń - MKS Tęcza Leszno 84:69

10. kolejka

14.11.2009 18:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz 91:42
15.11.2009 17:00 Wisła CanPack Kraków - Energa Toruń 75:61
15.11.2009 17:30 ŁKS Siemens AGD Łódź - Arka Gdynia 59:68

11. kolejka

21.11.2009 14:00 Energa Toruń - Arka Gdynia 55:81
21.11.2009 17:00 KS Odra Brzeg - Artego Bydgoszcz 83:64

12. kolejka

28.11.2009 17:30 ŁKS Siemens AGD Łódź - Energa Toruń 57:79

13. kolejka

05.12.2009 17:00 Artego Bydgoszcz - KK ROW Rybnik 84:74
20.01.2010 17:00 JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - ŁKS Siemens AGD Łódź 65:46

14. kolejka

12.12.2009 17:00 Artego Bydgoszcz - Enea AZS Poznań 91:82
12.12.2009 18:00 JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Energa Toruń 65:80
12.12.2009 18:00 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - ŁKS Siemens AGD Łódź 75:65

15. kolejka

18.12.2009 19:00 MKS Tęcza Leszno - Artego Bydgoszcz 80:64
19.12.2009 18:00 Energa Toruń - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 58:69
25.01.2010 18:00 ŁKS Siemens AGD Łódź - Matizol Lider Pruszków 66:73

16. kolejka

21.12.2009 19:15 Matizol Lider Pruszków - Energa Toruń 66:70
22.12.2009 18:00 CCC Polkowice - ŁKS Siemens AGD Łódź 74:50
10.01.2010 17:00 Artego Bydgoszcz - Wisła CanPack Kraków 56:71

17. kolejka

16.01.2010 17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz 104:57
16.01.2010 17:30 ŁKS Siemens AGD Łódź - KS Odra Brzeg 82:64
17.01.2010 18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice 64:60

18. kolejka

23.01.2010 17:00 Artego Bydgoszcz - ŁKS Siemens AGD Łódź 63:60
23.01.2010 18:30 KS Odra Brzeg - Energa Toruń 74:96

19. kolejka

30.01.2010 17:30 ŁKS Siemens AGD Łódź - KK ROW Rybnik 58:64
31.01.2010 18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz 92:65

20. kolejka

05.02.2010 17:00 Artego Bydgoszcz - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 74:51
07.02.2010 17:30 KK ROW Rybnik - Energa Toruń 68:75
07.02.2010 18:00 Enea AZS Poznań - ŁKS Siemens AGD Łódź 72:53

21. kolejka

13.02.2010 18:00 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz 117:60
14.02.2010 17:00 ŁKS Siemens AGD Łódź - MKS Tęcza Leszno 62:72
14.02.2010 18:00 Energa Toruń - Enea AZS Poznań 70:43

22. kolejka

19.02.2010 18:00 Artego Bydgoszcz - Matizol Lider Pruszków 69:79
20.02.2010 17:00 MKS Tęcza Leszno - Energa Toruń 48:94
20.02.2010 17:00 Wisła CanPack Kraków - ŁKS Siemens AGD Łódź 77:44

23. kolejka

17.02.2010 18:30 Energa Toruń - Wisła CanPack Kraków 81:67
27.02.2010 14:00 Arka Gdynia - ŁKS Siemens AGD Łódź 71:44
04.03.2010 17:00 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice 69:74

24. kolejka

10.03.2010 14:00 Arka Gdynia - Energa Toruń 53:84
10.03.2010 17:00 Artego Bydgoszcz - KS Odra Brzeg 62:66

25. kolejka

14.03.2010 18:00 Energa Toruń - ŁKS Siemens AGD Łódź 67:46

26. kolejka

17.03.2010 18:00 ŁKS Siemens AGD Łódź - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 60:52
17.03.2010 18:00 KK ROW Rybnik - Artego Bydgoszcz 71:49

Newsletter - zapisz się

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO