Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Ashley Shields Matizol Lider Pruszków 27 547 20.26
2. Alicia Gladden Energa Toruń 34 495 14.56
3. Amisha Carter CCC Polkowice 34 473 13.91
4. Agnieszka Skobel Enea AZS Poznań 30 469 15.63
5. Ivana Matovic Arka Gdynia 33 459 13.91
6. Daria Mieloszyńska-Zwolak CCC Polkowice 34 441 12.97
7. Lori Crisman KS Basket 25 Bydgoszcz 29 425 14.66
8. Katarzyna Maliszewska KK ROW Rybnik 27 405 15.00
9. Liudmila Sapova Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 31 403 13.00
10. Monika Krawiec Energa Toruń 33 389 11.79
11. Jazmine Sepulveda KS Odra Brzeg 28 388 13.86
12. Charity Szczechowiak Energa Toruń 28 387 13.82
13. Brittany Denson KS Odra Brzeg 28 386 13.79
14. Magdalena Leciejewska Arka Gdynia 34 385 11.32
15. Ewelina Kobryn Wisła CanPack Kraków 28 381 13.61
16. Sidney Spencer Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 33 368 11.15
17. Erin Phillips Arka Gdynia 34 366 10.76
18. Justyna Żurowska-Cegielska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 33 363 11.00
19. Joanna Walich MKS Tęcza Leszno 28 362 12.93
20. Xenia Stewart KS Odra Brzeg 28 359 12.82
21. Samantha Jane Richards Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 33 352 10.67
22. Adrianne Ross Enea AZS Poznań 26 352 13.54
23. Nikita Bell KK ROW Rybnik 26 342 13.15
24. Melanie Thomas KS Basket 25 Bydgoszcz 17 337 19.82
25. Devanei Hampton KK ROW Rybnik 25 327 13.08
26. Agata Nowacka Energa Toruń 35 324 9.26
27. Janell Burse Wisła CanPack Kraków 26 322 12.38
28. Maurita Reid JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 15 315 21.00
29. Alicja Bednarek ŁKS Siemens AGD Łódź 29 311 10.72
30. Marta Fernandez Wisła CanPack Kraków 26 294 11.31
31. Edyta Krysiewicz MKS Tęcza Leszno 28 294 10.50
32. Leona Jankowska ŁKS Siemens AGD Łódź 25 294 11.76
33. Weronika Gajda Enea AZS Poznań 30 294 9.80
34. Izabela Piekarska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 33 290 8.79
35. Joanna Czarnecka MKS Tęcza Leszno 28 288 10.29
36. Natalia Żandarska Enea AZS Poznań 30 284 9.47
37. Aleksandra Sobańska MKS Tęcza Leszno 28 276 9.86
38. Iziane Castro Marques Wisła CanPack Kraków 19 269 14.16
39. Natalia Korczyc KS Odra Brzeg 28 266 9.50
40. Chinyere Ukoh Enea AZS Poznań, KS Odra Brzeg 31 262 8.45
41. Whitney Boddie KK ROW Rybnik 28 261 9.32
42. Ryan Coleman KS Basket 25 Bydgoszcz, CCC Polkowice 21 255 12.14
43. Natalija Trofimowa CCC Polkowice 34 253 7.44
44. Esmery Vargas-Sanchez JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 26 251 9.65
45. Agnieszka Makowska ŁKS Siemens AGD Łódź 29 239 8.24
46. Katarina Zohnova Wisła CanPack Kraków 29 238 8.21
47. Tracy Gahan Matizol Lider Pruszków, MKS Tęcza Leszno 25 232 9.28
48. Patrycja Gulak - Lipka Energa Toruń 35 229 6.54
49. Joanna Górzyńska-Szymczak Matizol Lider Pruszków 29 229 7.90
50. Liron Cohen Wisła CanPack Kraków 29 215 7.41
51. Yuliya Dureika Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 33 213 6.45
52. Veronika Bortelova CCC Polkowice 34 212 6.24
53. Ugochukwu Oha ŁKS Siemens AGD Łódź 22 211 9.59
54. Nkolika Anosike Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 18 210 11.67
55. Paulina Szymańska JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 29 208 7.17
56. Alena Novikava ŁKS Siemens AGD Łódź 29 206 7.10
57. Tanasha Wright Arka Gdynia 19 206 10.84
58. Joanna Kędzia Enea AZS Poznań 30 202 6.73
59. Paulina Pawlak Arka Gdynia, Wisła CanPack Kraków 28 201 7.18
60. Aleksandra Semmler JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 29 200 6.90
61. Aleksandra Chomać KS Basket 25 Bydgoszcz, Energa Toruń 30 196 6.53
62. Małgorzata Babicka CCC Polkowice 31 195 6.29
63. Agnieszka Kaczmarczyk Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 33 194 5.88
64. Justyna Grabowska ŁKS Siemens AGD Łódź 29 194 6.69
65. Olivia Szumełda-Krzycka Arka Gdynia 34 188 5.53
66. Magdalena Gawrońska MKS Tęcza Leszno 28 188 6.71
67. Martyna Koc KK ROW Rybnik 27 183 6.78
68. Marita Payne KS Basket 25 Bydgoszcz 17 178 10.47
69. Monika Sibora KK ROW Rybnik 28 174 6.21
70. Tyesha Fluker Energa Toruń 20 173 8.65
71. Agnieszka Majewska Wisła CanPack Kraków 26 163 6.27
72. Magdalena Rzeźnik KS Basket 25 Bydgoszcz 25 161 6.44
73. Justyna Jeziorna CCC Polkowice 24 154 6.42
74. Anna Kuncewicz-Dąbek Matizol Lider Pruszków 25 152 6.08
75. Justyna Kowalik KS Odra Brzeg 27 151 5.59
76. Anna Bekasiewicz CCC Polkowice 31 144 4.65
77. Nadia Parker CCC Polkowice 24 143 5.96
78. Marta Witkowska Arka Gdynia 34 137 4.03
79. Magdalena Radwan Energa Toruń 34 136 4.00
80. Claudia Sosnowska Arka Gdynia 32 128 4.00
81. Żaneta Durak MKS Tęcza Leszno 27 126 4.67
82. Paulina Dąbkowska Matizol Lider Pruszków 19 123 6.47
83. Anna Wielebnowska Wisła CanPack Kraków 25 120 4.80
84. Dellena Criner Matizol Lider Pruszków 16 120 7.50
85. Magdalena Idziorek JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 26 107 4.12
86. Marta Żyłczyńska KS Odra Brzeg 22 105 4.77
87. Magda Bibrzycka Matizol Lider Pruszków 19 103 5.42
88. Ilona Jasnowska Energa Toruń 31 102 3.29
89. Ewelina Buszta KS Odra Brzeg 24 96 4.00
90. Dominic Seals ŁKS Siemens AGD Łódź 15 94 6.27
91. Ramona Casimiro JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 17 93 5.47
92. Iwona Płóciennik KS Basket 25 Bydgoszcz 29 89 3.07
93. Aleksandra Kaja KS Basket 25 Bydgoszcz 28 86 3.07
94. Elżbieta Międzik Enea AZS Poznań 16 83 5.19
95. Sabina Parus KS Basket 25 Bydgoszcz 29 83 2.86
96. Dorota Gburczyk - Sikora Wisła CanPack Kraków 26 78 3.00
97. Louice Halvarsson Arka Gdynia 20 77 3.85
98. Agnieszka Jaroszewicz KK ROW Rybnik 26 77 2.96
99. Katarzyna Dźwigalska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 31 76 2.45
100. Marta Gajewska MKS Tęcza Leszno 26 71 2.73
101. Natalia Waligórska Energa Toruń 21 70 3.33
102. Mirela Pułtorak Matizol Lider Pruszków 22 68 3.09
103. Barbara Kaszewska MKS Tęcza Leszno 26 67 2.58
104. Aida Pilav Energa Toruń 18 63 3.50
105. Martyna Myśków KS Basket 25 Bydgoszcz 29 63 2.17
106. Barbara Miśkiewicz JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 24 60 2.50
107. Katarzyna Suknarowska KK ROW Rybnik 22 57 2.59
108. Martyna Hołownia KS Basket 25 Bydgoszcz 24 55 2.29
109. Agata Rafałowicz Enea AZS Poznań 22 54 2.45
110. Anna Pamuła Enea AZS Poznań 19 53 2.79
111. Karolina Stanek KK ROW Rybnik 19 43 2.26
112. Dorota Mistygacz JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 18 37 2.06
113. Elżbieta Mukosiej Arka Gdynia 19 32 1.68
114. Anita Szemraj Enea AZS Poznań 18 32 1.78
115. Milena Owczarek ŁKS Siemens AGD Łódź 18 29 1.61
116. Adrianna Najtkowska JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 19 27 1.42
117. Lidia Niedzielska Matizol Lider Pruszków 18 21 1.17
118. Patrycja Bajerska Energa Toruń 18 19 1.06
119. Agnieszka Kułaga Wisła CanPack Kraków 15 15 1.00
120. Barbara Głocka MKS Tęcza Leszno 15 13 0.87

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO