Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka

22.09.2017 17:00 CosinusMED Widzew Łódź - KS Basket 25 Bydgoszcz 51:87
23.09.2017 18:00 Katarzynki Toruń - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 77:58
23.09.2017 18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 49:78
23.09.2017 18:00 Arka Gdynia - Enea AZS Poznań 82:58

2 kolejka

30.09.2017 17:00 KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 81:86
30.09.2017 17:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - Katarzynki Toruń 94:64
30.09.2017 18:15 Wisła CanPack Kraków - CosinusMED Widzew Łódź 92:43

3 kolejka

04.10.2017 18:00 CosinusMED Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław 40:67
04.10.2017 18:00 Katarzynki Toruń - Wisła CanPack Kraków 54:58
04.10.2017 18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - KS Basket 25 Bydgoszcz 61:103
04.10.2017 18:30 Enea AZS Poznań - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 54:77

4 kolejka

07.10.2017 17:00 Wisła CanPack Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 77:56
07.10.2017 17:00 PGE MKK Siedlce - CosinusMED Widzew Łódź 66:63
08.10.2017 16:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Enea AZS Poznań 106:55
08.10.2017 16:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - BC Polkowice 92:80
08.10.2017 17:00 1KS Ślęza Wrocław - Katarzynki Toruń 77:70

5 kolejka

14.10.2017 17:00 KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - Enea AZS Poznań 93:51
15.10.2017 17:00 Katarzynki Toruń - PGE MKK Siedlce 86:64
15.10.2017 18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław 65:79
15.10.2017 18:00 Arka Gdynia - KS Basket 25 Bydgoszcz 73:75

6 kolejka

21.10.2017 18:00 PGE MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 71:72
22.10.2017 17:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - Enea AZS Poznań 79:72
22.10.2017 18:00 CosinusMED Widzew Łódź - Katarzynki Toruń 63:75

7 kolejka

27.10.2017 18:30 Enea AZS Poznań - Wisła CanPack Kraków 45:90
28.10.2017 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - CosinusMED Widzew Łódź 93:74
29.10.2017 18:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - KS Basket 25 Bydgoszcz 58:73

8 kolejka

04.11.2017 18:00 CosinusMED Widzew Łódź - BC Polkowice 66:99
05.11.2017 16:00 1KS Ślęza Wrocław - Enea AZS Poznań 68:57
05.11.2017 17:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 80:62
05.11.2017 17:00 Katarzynki Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 62:56

9 kolejka

18.11.2017 17:00 KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz 60:80
18.11.2017 18:15 Enea AZS Poznań - PGE MKK Siedlce 85:64
19.11.2017 18:00 Arka Gdynia - CosinusMED Widzew Łódź 97:62
19.11.2017 19:00 BC Polkowice - Katarzynki Toruń 70:50

10 kolejka

25.11.2017 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - BC Polkowice 63:68
26.11.2017 17:00 Katarzynki Toruń - Arka Gdynia 89:79
29.11.2017 18:00 CosinusMED Widzew Łódź - Enea AZS Poznań 66:72

11 kolejka

02.12.2017 17:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - CosinusMED Widzew Łódź 77:61
03.12.2017 17:00 Arka Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 69:62
03.12.2017 17:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - Wisła CanPack Kraków 67:78
12.12.2017 18:00 Enea AZS Poznań - Katarzynki Toruń 71:76

12 kolejka

09.12.2017 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Enea AZS Poznań 75:79
09.12.2017 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - CosinusMED Widzew Łódź 73:44
09.12.2017 18:00 Katarzynki Toruń - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 63:74
10.12.2017 17:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław 52:58

13 kolejka

16.12.2017 17:00 KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - CosinusMED Widzew Łódź 74:81
16.12.2017 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Katarzynki Toruń 68:82
16.12.2017 18:15 Enea AZS Poznań - BC Polkowice 53:103
17.12.2017 17:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - PGE MKK Siedlce 86:64
17.12.2017 18:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 66:55

14 kolejka

06.01.2018 17:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - CosinusMED Widzew Łódź 75:59
07.01.2018 17:00 KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - Katarzynki Toruń 71:82
07.01.2018 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 85:81
07.01.2018 18:00 Enea AZS Poznań - Arka Gdynia 70:68

15 kolejka

13.01.2018 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 72:69
13.01.2018 19:10 CosinusMED Widzew Łódź - Wisła CanPack Kraków 61:85
14.01.2018 17:00 Katarzynki Toruń - KS Basket 25 Bydgoszcz 76:85

16 kolejka

27.01.2018 17:00 Wisła CanPack Kraków - Katarzynki Toruń 72:77
28.01.2018 16:00 1KS Ślęza Wrocław - CosinusMED Widzew Łódź 68:57
28.01.2018 16:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Enea AZS Poznań 80:67
28.01.2018 17:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 85:66

17 kolejka

03.02.2018 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła CanPack Kraków 65:77
03.02.2018 18:00 Katarzynki Toruń - 1KS Ślęza Wrocław 72:49
03.02.2018 18:00 CosinusMED Widzew Łódź - PGE MKK Siedlce 76:73
04.02.2018 18:00 Enea AZS Poznań - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 80:97
04.02.2018 19:00 BC Polkowice - KS Basket 25 Bydgoszcz 81:71

18 kolejka

17.02.2018 18:15 Enea AZS Poznań - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 66:80
18.02.2018 16:00 PGE MKK Siedlce - Katarzynki Toruń 59:61
18.02.2018 16:00 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 82:63
18.02.2018 17:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - Arka Gdynia 92:85

19 kolejka

21.02.2018 18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - PGE MKK Siedlce 77:74
21.02.2018 20:00 Enea AZS Poznań - KS Basket 25 Bydgoszcz 48:68
27.02.2018 19:00 Katarzynki Toruń - CosinusMED Widzew Łódź 92:66

20 kolejka

24.02.2018 18:00 CosinusMED Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 74:73
25.02.2018 17:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 86:55
26.02.2018 18:00 Wisła CanPack Kraków - Enea AZS Poznań 85:69

21 kolejka

03.03.2018 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Katarzynki Toruń 72:75
03.03.2018 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - KS Basket 25 Bydgoszcz 60:72
03.03.2018 19:00 BC Polkowice - CosinusMED Widzew Łódź 93:74
03.03.2018 20:00 Enea AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław 68:81

22 kolejka

10.03.2018 16:00 PGE MKK Siedlce - Enea AZS Poznań 85:83
10.03.2018 17:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 91:77
10.03.2018 18:00 Katarzynki Toruń - BC Polkowice 83:73
11.03.2018 18:00 CosinusMED Widzew Łódź - Arka Gdynia 75:89

23 kolejka

17.03.2018 18:00 Arka Gdynia - Katarzynki Toruń 83:89
17.03.2018 19:00 Enea AZS Poznań - CosinusMED Widzew Łódź 80:71
17.03.2018 19:00 BC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 116:39

24 kolejka

21.03.2018 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia 55:88
21.03.2018 18:00 CosinusMED Widzew Łódź - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 61:77
21.03.2018 18:00 Wisła CanPack Kraków - KS Basket 25 Bydgoszcz 86:61
21.03.2018 19:00 Katarzynki Toruń - Enea AZS Poznań 96:64

25 kolejka

24.03.2018 18:00 CosinusMED Widzew Łódź - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 76:89
24.03.2018 18:15 Enea AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 59:71
24.03.2018 19:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Katarzynki Toruń 63:66
25.03.2018 16:00 1KS Ślęza Wrocław - KS Basket 25 Bydgoszcz 53:66

26 kolejka

28.03.2018 18:00 BC Polkowice - Enea AZS Poznań 96:66
28.03.2018 18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 88:78
28.03.2018 18:00 Katarzynki Toruń - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 77:67
28.03.2018 18:00 CosinusMED Widzew Łódź - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 83:84
28.03.2018 18:00 PGE MKK Siedlce - KS Basket 25 Bydgoszcz 58:99

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności Ogrzewanie Pex

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO