Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Artego Bydgoszcz ul. Toruńska 59 pok. 037
85-023 Bydgoszcz tel. +48 52 525 22 66
fax. --- http://www.artegobydgoszcz.pl
biuro@basket25.pl

ARENA

Artego Arena, Bydgoszcz, Toruńska 59

Mecz po meczu

DATA PRZECIWKO wynik pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval
c w % c w % c w % c w % a o s
04.10.2019 19:10 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin (w) 62 : 78 W 78 20 53 37.7 7 10 70.0 27 63 42.9 17 19 89.5 11 24 35 21 15 13 9 7 2 3 96
09.10.2019 18:00 DGT Politechnika Gdańska (d) 92 : 54 W 92 27 48 56.3 10 24 41.7 37 72 51.4 8 9 88.9 11 24 35 30 15 11 10 15 2 4 128
12.10.2019 17:00 Wisła Kraków (w) 65 : 61 P 61 18 39 46.2 3 17 17.6 21 56 37.5 16 21 76.2 6 30 36 10 17 17 14 3 0 5 56
20.10.2019 18:00 1KS Ślęza Wrocław (d) 81 : 59 W 81 24 37 64.9 9 16 56.3 33 53 62.3 6 9 66.7 6 25 31 28 19 17 14 5 1 0 109
27.10.2019 17:00 Enea AZS Poznań (w) 46 : 86 W 86 24 46 52.2 8 15 53.3 32 61 52.5 14 15 93.3 1 28 29 24 18 17 6 9 1 2 113
03.11.2019 18:00 CosinusMED Widzew Łódź (w) 74 : 81 W 81 24 45 53.3 8 24 33.3 32 69 46.4 9 12 75.0 11 25 36 15 17 14 11 10 2 1 93
23.11.2019 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp (w) 94 : 77 P 77 18 36 50.0 9 25 36.0 27 61 44.3 14 21 66.7 6 19 25 15 22 23 14 6 2 2 70
01.12.2019 15:40 CCC Polkowice (d) 67 : 62 W 67 19 38 50.0 5 14 35.7 24 52 46.2 14 17 82.4 4 16 20 18 12 21 16 15 0 1 73
07.12.2019 17:00 AZS Uniwersytet Gdański (w) 59 : 75 W 75 22 39 56.4 7 17 41.2 29 56 51.8 10 14 71.4 10 19 29 13 15 16 12 10 1 0 85
11.12.2019 18:00 Energa Toruń (d) 92 : 60 W 92 24 35 68.6 11 24 45.8 35 59 59.3 11 12 91.7 9 24 33 24 10 12 14 10 1 0 121
14.12.2019 19:10 Arka Gdynia (d) 64 : 71 P 64 18 41 43.9 5 14 35.7 23 55 41.8 13 14 92.9 7 24 31 12 11 14 13 8 3 3 72
22.12.2019 17:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin (d) 71 : 65 W 71 19 39 48.7 5 15 33.3 24 54 44.4 18 25 72.0 4 28 32 15 14 13 13 8 2 3 78
05.01.2020 16:00 DGT Politechnika Gdańska (w) 45 : 76 W 76 23 42 54.8 7 22 31.8 30 64 46.9 9 13 69.2 12 30 42 25 11 17 14 9 5 2 105
12.01.2020 18:00 Wisła Kraków (d) 76 : 69 W 76 21 47 44.7 5 14 35.7 26 61 42.6 19 19 100.0 10 22 32 11 16 18 8 9 0 8 85
26.01.2020 17:00 1KS Ślęza Wrocław (w) 68 : 75 W 75 23 41 56.1 4 11 36.4 27 52 51.9 17 21 81.0 8 24 32 11 13 20 15 6 1 1 81
01.02.2020 17:00 Enea AZS Poznań (d) 94 : 56 W 94 21 40 52.5 14 26 53.8 35 66 53.0 10 15 66.7 9 28 37 26 11 19 7 1 1 1 116
15.02.2020 16:00 CosinusMED Widzew Łódź (d) 77 : 69 W 77 28 53 52.8 4 14 28.6 32 67 47.8 9 14 64.3 13 33 46 19 16 16 14 7 1 1 96
22.02.2020 18:00 Energa Toruń (w) 76 : 94 W 94 22 42 52.4 11 22 50.0 33 64 51.6 17 21 81.0 15 25 40 29 20 18 15 7 0 5 120
29.02.2020 17:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp (d) 84 : 82 W 84 21 50 42.0 7 12 58.3 28 62 45.2 21 24 87.5 5 19 24 16 16 19 3 8 3 4 95
04.03.2020 19:00 CCC Polkowice (w) 79 : 85 W 85 15 35 42.9 9 15 60.0 24 50 48.0 28 32 87.5 5 23 28 18 15 25 11 6 2 1 98
07.03.2020 16:00 AZS Uniwersytet Gdański (d) 73 : 81 P 73 15 48 31.3 10 26 38.5 25 74 33.8 13 18 72.2 18 29 47 17 16 15 11 6 1 3 79

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO