Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

29.09.2012 18:00 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Szkoła Gortata Łódź 92:69
29.09.2012 18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz 62:74

Kolejka II

01.10.2012 18:00 Widzew Szkoła Gortata Łódź - Arka Gdynia 72:78
03.10.2012 18:00 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - Grot TomiQ Pabianice 77:42
05.02.2013 17:00 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice 57:68

Kolejka III

07.10.2012 16:00 Matizol Lider Pruszków - Artego Bydgoszcz 62:69
07.10.2012 17:00 Energa Toruń - Widzew Szkoła Gortata Łódź 93:60
24.10.2012 18:00 Arka Gdynia - Grot TomiQ Pabianice 72:59

Kolejka V

13.10.2012 17:45 CCC Polkowice - Grot TomiQ Pabianice 89:39
13.10.2012 18:00 Energa Toruń - AZS Uniwersytet Rzeszowski 69:48
13.10.2012 18:00 Widzew Szkoła Gortata Łódź - Matizol Lider Pruszków 54:71

Kolejka VI

17.10.2012 18:00 Widzew Szkoła Gortata Łódź - Artego Bydgoszcz 64:84
17.10.2012 19:00 Matizol Lider Pruszków - Grot TomiQ Pabianice 71:52

Kolejka VII

20.10.2012 17:00 Artego Bydgoszcz - Grot TomiQ Pabianice 85:42
20.10.2012 18:00 Energa Toruń - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 70:61

Kolejka VIII

27.10.2012 16:00 Arka Gdynia - Energa Toruń 74:84
27.10.2012 19:00 Wisła CanPack Kraków - Widzew Szkoła Gortata Łódź 87:64
28.10.2012 17:30 AZS Uniwersytet Rzeszowski - Artego Bydgoszcz 64:88

Kolejka IX

03.11.2012 18:00 Energa Toruń - Wisła CanPack Kraków 69:80
03.11.2012 18:00 Widzew Szkoła Gortata Łódź - Grot TomiQ Pabianice 82:57

Kolejka X

10.11.2012 18:00 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz 64:69
10.11.2012 18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice 73:80
10.11.2012 19:00 Wisła CanPack Kraków - Grot TomiQ Pabianice 82:44
14.11.2012 17:30 AZS Uniwersytet Rzeszowski - Widzew Szkoła Gortata Łódź 74:63

Kolejka XI

17.11.2012 16:00 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia 79:63
17.11.2012 18:00 Matizol Lider Pruszków - Energa Toruń 56:68
18.11.2012 17:30 AZS Uniwersytet Rzeszowski - Grot TomiQ Pabianice 93:61

Kolejka XII

24.11.2012 17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń 77:63

Kolejka XIII

01.12.2012 16:00 Arka Gdynia - Widzew Szkoła Gortata Łódź 89:83
01.12.2012 17:45 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz 64:70
01.12.2012 18:00 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - Grot TomiQ Pabianice 66:56
03.02.2013 17:30 AZS Uniwersytet Rzeszowski - Energa Toruń 57:76

Kolejka XIV

07.12.2012 15:30 Grot TomiQ Pabianice - Arka Gdynia 47:68
08.12.2012 17:00 Artego Bydgoszcz - Matizol Lider Pruszków 78:58
09.12.2012 18:00 Widzew Szkoła Gortata Łódź - Energa Toruń 69:74

Kolejka XV

15.12.2012 17:00 Artego Bydgoszcz - Wisła CanPack Kraków 52:61
15.12.2012 17:45 CCC Polkowice - Widzew Szkoła Gortata Łódź 74:43
15.12.2012 18:00 Energa Toruń - Grot TomiQ Pabianice 66:49

Kolejka IV

05.12.2012 18:00 Widzew Szkoła Gortata Łódź - CCC Polkowice 55:73
19.12.2012 18:00 Grot TomiQ Pabianice - Energa Toruń 36:57
16.01.2013 18:00 Wisła CanPack Kraków - Artego Bydgoszcz 49:65

Kolejka XVI

06.01.2013 17:45 Grot TomiQ Pabianice - CCC Polkowice 49:80
06.01.2013 18:00 Matizol Lider Pruszków - Widzew Szkoła Gortata Łódź 69:52

Kolejka XVII

12.01.2013 17:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Szkoła Gortata Łódź 105:64
12.01.2013 17:30 Grot TomiQ Pabianice - Matizol Lider Pruszków 59:76

Kolejka XVIII

19.01.2013 17:30 Grot TomiQ Pabianice - Artego Bydgoszcz 49:79
20.01.2013 18:00 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń 59:70

Kolejka XIX

26.01.2013 15:00 Widzew Szkoła Gortata Łódź - Wisła CanPack Kraków 48:85
26.01.2013 16:00 Artego Bydgoszcz - AZS Uniwersytet Rzeszowski 94:37
27.01.2013 17:00 Energa Toruń - Arka Gdynia 92:58

Kolejka XX

02.02.2013 17:30 Grot TomiQ Pabianice - Widzew Szkoła Gortata Łódź 50:62
02.02.2013 18:30 Wisła CanPack Kraków - Energa Toruń 77:57

Kolejka XXI

09.02.2013 17:30 Grot TomiQ Pabianice - Wisła CanPack Kraków 56:83
10.02.2013 17:45 CCC Polkowice - Energa Toruń 78:52
13.02.2013 17:00 Artego Bydgoszcz - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 88:66
13.02.2013 18:30 Widzew Szkoła Gortata Łódź - AZS Uniwersytet Rzeszowski 78:53

Kolejka XXII

15.02.2013 17:30 Grot TomiQ Pabianice - AZS Uniwersytet Rzeszowski 54:64
16.02.2013 17:45 Energa Toruń - Matizol Lider Pruszków 87:68
16.02.2013 17:45 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz 74:79
16.02.2013 17:45 Widzew Szkoła Gortata Łódź - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 63:67

Newsletter - zapisz się

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO