Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Wisła Kraków Reymonta 22
30-059 Kraków tel. 12 630 45 00
fax. --- http://www.wislacanpack.pl
biuro@wislacanpack.pl

ARENA

Hala Główna TS Wisła, 30-059 Kraków, ul. Reymonta 22

Mecz po meczu

DATA PRZECIWKO wynik pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval
c w % c w % c w % c w % a o s
12.10.2019 17:00 Artego Bydgoszcz (d) 65 : 61 W 65 21 52 40.4 5 13 38.5 26 65 40.0 8 10 80.0 6 26 32 15 17 17 11 9 5 0 74
20.10.2019 18:00 Energa Toruń (w) 58 : 111 W 111 47 74 63.5 3 19 15.8 50 93 53.8 8 11 72.7 14 26 40 37 17 14 7 23 2 5 160
27.10.2019 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp (w) 76 : 55 P 55 17 38 44.7 4 18 22.2 21 56 37.5 9 13 69.2 1 24 25 9 20 22 17 5 4 2 42
03.11.2019 19:00 CCC Polkowice (w) 75 : 46 P 46 14 39 35.9 4 14 28.6 18 53 34.0 6 11 54.5 4 19 23 11 18 18 13 5 3 2 35
07.11.2019 18:30 1KS Ślęza Wrocław (d) 71 : 69 W 71 25 52 48.1 2 10 20.0 27 62 43.5 15 18 83.3 10 19 29 16 17 17 11 6 4 1 77
23.11.2019 17:00 Arka Gdynia (w) 88 : 55 P 55 20 52 38.5 1 14 7.1 21 66 31.8 12 16 75.0 8 20 28 16 18 18 13 7 1 4 45
30.11.2019 17:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin (d) 52 : 70 P 52 17 52 32.7 3 12 25.0 20 64 31.3 9 11 81.8 7 22 29 16 23 19 10 11 5 0 57
03.12.2019 18:00 AZS Uniwersytet Gdański (d) 65 : 40 W 65 25 59 42.4 2 10 20.0 27 69 39.1 9 13 69.2 16 26 42 17 13 18 15 18 2 5 83
07.12.2019 17:00 DGT Politechnika Gdańska (w) 70 : 63 P 63 20 49 40.8 6 16 37.5 26 65 40.0 5 8 62.5 7 21 28 22 18 16 12 11 1 4 71
14.12.2019 18:00 CosinusMED Widzew Łódź (w) 61 : 71 W 71 26 51 51.0 5 16 31.3 31 67 46.3 4 6 66.7 8 25 33 21 14 10 10 11 3 1 91
17.12.2019 18:30 Enea AZS Poznań (w) 59 : 66 W 66 13 36 36.1 8 16 50.0 21 52 40.4 16 19 84.2 6 26 32 12 26 22 15 11 1 4 73
08.01.2020 18:30 Enea AZS Poznań (d) 78 : 60 W 78 21 41 51.2 6 17 35.3 27 58 46.6 18 23 78.3 10 32 42 21 18 21 16 9 5 3 103
12.01.2020 18:00 Artego Bydgoszcz (w) 76 : 69 P 69 20 35 57.1 7 16 43.8 27 51 52.9 8 12 66.7 4 22 26 18 18 16 13 6 8 0 86
16.01.2020 18:30 1KS Ślęza Wrocław (w) 54 : 48 P 48 17 50 34.0 2 13 15.4 19 63 30.2 8 17 47.1 5 24 29 6 17 17 8 9 2 2 33
25.01.2020 17:00 Energa Toruń (d) 74 : 52 W 74 24 54 44.4 5 15 33.3 29 69 42.0 11 13 84.6 16 21 37 22 11 14 9 13 4 1 99
30.01.2020 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp (d) 65 : 77 P 65 20 54 37.0 6 15 40.0 26 69 37.7 7 10 70.0 5 17 22 17 18 17 10 12 2 3 62
17.02.2020 18:30 CCC Polkowice (d) 68 : 60 W 68 21 41 51.2 4 13 30.8 25 54 46.3 14 17 82.4 4 25 29 19 18 24 10 7 2 2 83
22.02.2020 17:00 AZS Uniwersytet Gdański (w) 71 : 60 P 60 17 53 32.1 6 24 25.0 23 77 29.9 8 13 61.5 19 28 47 12 18 16 6 1 2 5 57
29.02.2020 17:00 Arka Gdynia (d) 57 : 67 P 57 17 49 34.7 2 9 22.2 19 58 32.8 17 21 81.0 11 20 31 11 14 19 12 10 3 2 57
04.03.2020 18:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin (w) 73 : 60 P 60 18 49 36.7 4 16 25.0 22 65 33.8 12 14 85.7 12 22 34 16 21 12 12 4 4 2 61
07.03.2020 17:00 DGT Politechnika Gdańska (d) 66 : 55 W 66 21 47 44.7 6 15 40.0 27 62 43.5 6 8 75.0 8 26 34 19 13 16 14 7 3 3 78

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO