Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Julia Pawlewska MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 9 158 17.56
2. Zuzanna Landowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 11 129 11.73
3. Maja Kujawska MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 9 126 14.00
4. Liliana Twardzińska MUKS WSG SUPRAVIS V Bydgoszcz 11 101 9.18
5. Amanda Wróbel Basketstal Grudziądz 11 94 8.55
6. Inga Grabowska MUKS WSG SUPRAVIS V Bydgoszcz 11 88 8.00
7. Nikola Majczyk MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 7 84 12.00
8. Nadia Kłobukowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 10 78 7.80
9. Julia Ostafin MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 9 76 8.44
10. Agata Przybylska Basketstal Grudziądz 11 73 6.64
11. Julia Maras LKS Szubinianka Szubin 9 72 8.00
12. Amelia Kokoszyńska MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 6 71 11.83
13. Lena Jarzynowska MMKS Katarzynki Toruń 9 67 7.44
14. Nicole Mikołajewska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 11 66 6.00
15. Weronika Kocikowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 11 57 5.18
16. Michalina Mikołajczak MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 9 55 6.11
17. Weronika Klóska TKM Włocławek 8 49 6.13
18. Emilia Ostrowska Basketstal Grudziądz 7 49 7.00
19. Zuzanna Chodera MUKS WSG SUPRAVIS V Bydgoszcz 11 47 4.27
20. Antonina Wlaźlak MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 9 46 5.11
21. Jagoda Piotrowska MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 9 44 4.89
22. Nikola Gabryelska KS Basket 25 II Bydgoszcz 7 42 6.00
23. Agata Kufel UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 41 5.86
24. Monika Okońska Basketstal Grudziądz 6 41 6.83
25. Natalia Starzecka KS Basket 25 I Bydgoszcz 7 41 5.86
26. Milena Czajkowska KS Basket 25 II Bydgoszcz 7 40 5.71
27. Aleksandra Gulczyńska MMKS Katarzynki Toruń 7 39 5.57
28. Marta Kuncewicz KS Basket 25 I Bydgoszcz 7 38 5.43
29. Pola Zielke MMKS Katarzynki Toruń 8 37 4.63
30. Jagoda Modniewska MUKS Cross Travel Bydgoszcz 9 36 4.00
31. Izabela Filipiuk MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS Cross Travel Bydgoszcz 13 36 2.77
32. Sonia Trębacka MMKS Katarzynki Toruń 9 35 3.89
33. Maja Wiesiołowska MUKS WSG SUPRAVIS V Bydgoszcz 11 35 3.18
34. Zuzanna Majewska KS Basket 25 I Bydgoszcz 7 33 4.71
35. Amelia Rydlewska LKS Szubinianka Szubin 9 31 3.44
36. Kinga Łydzińska Basketstal Grudziądz 9 30 3.33
37. Patrycja Szczepańska Basketstal Grudziądz 10 29 2.90
38. Oliwia Jechna LKS Szubinianka Szubin 9 29 3.22
39. Wiktoria Tworek MUKS WSG SUPRAVIS V Bydgoszcz 7 27 3.86
40. Julia Budzyńska MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 9 27 3.00
41. Aleksandra Kutnik Basketstal Grudziądz 11 25 2.27
42. Zofia Mróz MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 9 24 2.67
43. Jagoda Łukasik TKM Włocławek 8 24 3.00
44. Julia Leszczyńska MUKS WSG SUPRAVIS V Bydgoszcz 11 24 2.18
45. Aleksandra Jaskólska MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 8 24 3.00
46. Iga Taflińska MMKS Katarzynki Toruń 9 23 2.56
47. Sandra Orzechowska KS Basket 25 I Bydgoszcz 7 23 3.29
48. Aleksandra Kaczerzewska Basketstal Grudziądz 11 22 2.00
49. Marta Trela MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz, MUKS Cross Travel Bydgoszcz 11 21 1.91
50. Marcelina Mikołajczak TKM Włocławek 8 21 2.63
51. Zuzanna Trzosek MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 9 20 2.22
52. Nina Janowska MUKS WSG SUPRAVIS V Bydgoszcz 11 20 1.82
53. Nina Obrębska MUKS Cross Travel Bydgoszcz 9 19 2.11
54. Martyna Buczkowska MUKS WSG SUPRAVIS V Bydgoszcz 11 19 1.73
55. Nikola Stypczyńska LKS Szubinianka Szubin 8 19 2.38
56. Zuzanna Bonna Basketstal Grudziądz 9 18 2.00
57. Natalia Kiełpińska KS Basket 25 II Bydgoszcz 7 18 2.57
58. Oliwia Gajowniczek KS Basket 25 I Bydgoszcz 7 18 2.57
59. Wiktoria Zimniak KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 17 2.83
60. Martyna Utczinska MUKS Cross Travel Bydgoszcz 6 16 2.67
61. Natasza Zofia Sierek MMKS Katarzynki Toruń 7 16 2.29
62. Lena Maciejewska TKM Włocławek 8 16 2.00
63. Zuzanna Janicka MUKS Cross Travel Bydgoszcz 7 16 2.29
64. Jadwiga Turzyńska MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 9 16 1.78
65. Anna Melkowska MMKS Katarzynki Toruń 9 16 1.78
66. Emilia Wojtczak MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 5 15 3.00
67. Marcelina Cybulska MMKS Katarzynki Toruń 7 15 2.14
68. Natalia Nowak UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 9 15 1.67
69. Anna Dąbrowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 7 15 2.14
70. Monika Mielcarek MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 5 14 2.80
71. Wiktoria Jankowska MUKS Cross Travel Bydgoszcz 9 14 1.56
72. Nicola Bieniecka TKM Włocławek 6 14 2.33
73. Lena Kotłowska MUKS Cross Travel Bydgoszcz 9 14 1.56
74. Olga Maćkowska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 9 13 1.44
75. Alicja Domagała LKS Szubinianka Szubin 9 12 1.33
76. Martyna Tomaszewska KS Basket 25 I Bydgoszcz 7 12 1.71
77. Kaya Kohlmeyer MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 6 12 2.00
78. Kornelia Olszewska MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 6 12 2.00
79. Zuzanna Rogalska MUKS Cross Travel Bydgoszcz 6 12 2.00
80. Wiktoria Kanigowska MUKS Cross Travel Bydgoszcz 8 12 1.50
81. Oksana Postol UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 8 12 1.50
82. Julia Mrówczyńska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 11 12 1.09
83. Agata Teklińska MUKS Cross Travel Bydgoszcz 9 10 1.11
84. Michalina Czyżewska KS Basket 25 I Bydgoszcz 7 10 1.43
85. Karolina Kaźmierska MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 6 10 1.67
86. Sabina Płocharczyk MUKS Cross Travel Bydgoszcz 9 10 1.11
87. Wiktoria Pieczyńska MUKS WSG SUPRAVIS V Bydgoszcz 11 10 0.91
88. Aleksandra Szeremeta MUKS WSG SUPRAVIS V Bydgoszcz 9 10 1.11
89. Kinga Zehner MUKS Cross Travel Bydgoszcz 8 10 1.25
90. Amelia Janicka MUKS Cross Travel Bydgoszcz 7 10 1.43
91. Wiktoria Strzelinska MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 7 10 1.43
92. Maria Paliga MUKS Cross Travel Bydgoszcz 9 9 1.00
93. Małgorzata Frajtag MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 9 9 1.00
94. Maja Skaza MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 7 9 1.29
95. Weronika Olczyk-Hojnowska MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 9 9 1.00
96. Lena Chojnowska Basketstal Grudziądz 9 9 1.00
97. Justyna Kropińska MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 9 8 0.89
98. Wiktoria Sosińska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 6 8 1.33
99. Martyna Wiśniewska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 8 1.33
100. Natasza Jankowska Basketstal Grudziądz 7 8 1.14
101. Gabriela Bardońska KS Basket 25 II Bydgoszcz 7 8 1.14
102. Karolina Zybała MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz 8 8 1.00
103. Ada Podkomorzy TKM Włocławek 6 7 1.17
104. Nadia Bomba KS Basket 25 I Bydgoszcz 6 7 1.17
105. Martyna Zelazko MUKS WSG SUPRAVIS V Bydgoszcz 10 6 0.60
106. Małgorzata Michalak KS Basket 25 I Bydgoszcz 7 6 0.86
107. Zuzanna Bednarz KS Basket 25 II Bydgoszcz 5 6 1.20
108. Zofia Szylbert TKM Włocławek 6 6 1.00
109. Julia Matyszewska KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 6 1.00
110. Milena Dąbrowska MMKS Katarzynki Toruń 8 6 0.75
111. Anna Śliżak MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 6 5 0.83
112. Oliwia Fedorowska MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 6 5 0.83
113. Olga Gwiździel MMKS Katarzynki Toruń 9 5 0.56
114. Emilia Borkowska KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 5 1.25
115. Weronika Pytel LKS Szubinianka Szubin 9 4 0.44
116. Oliwia Walczak TKM Włocławek 6 4 0.67
117. Zuzanna Tubisz MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 6 4 0.67
118. Zuzanna Adamczewska LKS Szubinianka Szubin 9 4 0.44
119. Wiktoria Klabuhn Basketstal Grudziądz 8 4 0.50
120. Magdalena Lewandowska LKS Szubinianka Szubin 9 4 0.44
121. Anna Lepak KS Basket 25 II Bydgoszcz 4 4 1.00
122. Amelia Ujazdowska TKM Włocławek 8 4 0.50
123. Maja Krusa MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 6 4 0.67
124. Zuzanna Bak LKS Szubinianka Szubin 7 4 0.57
125. Małgorzata Olszewska MMKS Katarzynki Toruń 8 3 0.38
126. Vanessa Błażyńska UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 11 3 0.27
127. Weronika Kiciak MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 7 3 0.43
128. Iga Olszewska MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 5 3 0.60
129. Wiktoria Bak LKS Szubinianka Szubin 5 3 0.60
130. Paula Dziedziak KS Basket 25 II Bydgoszcz 5 2 0.40
131. Julia Krawczyk UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 8 2 0.25
132. Julia Czaja MUKS WSG SUPRAVIS V Bydgoszcz 7 2 0.29
133. Zofia Kurzyńska Basketstal Grudziądz 10 2 0.20
134. Amelia Sobowiec MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 6 2 0.33
135. Oliwia Janaszek KS Basket 25 II Bydgoszcz 7 2 0.29
136. Milena Pietrusiewicz KS Basket 25 II Bydgoszcz 7 2 0.29
137. Victoria Szmek MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 5 2 0.40
138. Julia Lis LKS Szubinianka Szubin 8 2 0.25
139. Paulina Grzelak MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 8 2 0.25
140. Dominika Plich MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 3 2 0.67
141. Zofia Ryfa MUKS WSG SUPRAVIS V Bydgoszcz 7 2 0.29
142. Alicja Szylbert TKM Włocławek 8 2 0.25
143. Karolina Banicka MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 6 2 0.33
144. Natalia Pisarek KS Basket 25 I Bydgoszcz 7 1 0.14
145. Kalina Giżyńska TKM Włocławek 8 0 0.00
146. Michalina Golańska TKM Włocławek 4 0 0.00
147. Oliwia Grela MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 7 0 0.00
148. Aleksandra Cabaj MUKS WSG SUPRAVIS V Bydgoszcz 7 0 0.00
149. Nadia Bierzyńska Basketstal Grudziądz 7 0 0.00
150. Wiktoria Zuzga MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 6 0 0.00
151. Kinga Gabryelska KS Basket 25 II Bydgoszcz 5 0 0.00
152. Nadia Słowińska KS Basket 25 II Bydgoszcz 7 0 0.00
153. Natalia Wawrzynów LKS Szubinianka Szubin 9 0 0.00
154. Amelia Dzieniak MUKS WSG SUPRAVIS V Bydgoszcz 6 0 0.00
155. Klaudia Kikoła LKS Szubinianka Szubin 8 0 0.00
156. Wiktoria Pubanc UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 11 0 0.00
157. Dominika Cieszyńska MUKS WSG SUPRAVIS IV Bydgoszcz 6 0 0.00
158. Aleksandra Maras LKS Szubinianka Szubin 8 0 0.00
159. Zuzanna Kalka LKS Szubinianka Szubin 9 0 0.00
160. Martyna Baranowska Basketstal Grudziądz 6 0 0.00
161. Nina Rezmer Basketstal Grudziądz 10 0 0.00
162. Zuzanna Arendt KS Basket 25 I Bydgoszcz 7 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA