Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Mateusz Kaźmierski Basket 2010 Kruszwica 8 213 26.63
2. Paweł Sowiński Twarde Pierniki Toruń 5 169 33.80
3. Jakub Kornatka TKM Włocławek 7 131 18.71
4. Dominik Bocian Enea Astoria Bydgoszcz 6 121 20.17
5. Oliwier Lichowski MKS Novum Bydgoszcz 7 119 17.00
6. Jakub Bęben TKM Włocławek 7 116 16.57
7. Dominik Misz Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 5 115 23.00
8. Nikodem Dziwnik Basket 2010 Kruszwica 8 113 14.13
9. Dominik Walenciak Twarde Pierniki Toruń 6 103 17.17
10. Oliwier Klejnowski Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 7 100 14.29
11. Igor Sokołowski Enea Astoria Bydgoszcz 6 87 14.50
12. Nikodem Biliński TKM Włocławek 5 76 15.20
13. Antoni Gawarecki Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 7 75 10.71
14. Mateusz Kowalski Twarde Pierniki Toruń 6 73 12.17
15. Paweł Morzyński MKS Novum Bydgoszcz 6 70 11.67
16. Oliwier Bógdał TKM Włocławek 7 68 9.71
17. Bartosz Cichocki Basket 2010 Kruszwica 8 67 8.38
18. Michał Ziółkowski Twarde Pierniki Toruń 6 67 11.17
19. Nikodem Michalski Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 6 65 10.83
20. Bartosz Łazarski TKM Włocławek 7 64 9.14
21. Igor Chłopik Twarde Pierniki Toruń 5 55 11.00
22. Stefan Stręczyński MKS Novum Bydgoszcz 8 54 6.75
23. Mateusz Gwiździel Twarde Pierniki Toruń 6 50 8.33
24. Mikołaj Kachelski MKS Novum Bydgoszcz 8 49 6.13
25. Cyprian Bryła Enea Astoria Bydgoszcz 6 48 8.00
26. Bartłomiej Matyjasik Basket 2010 Kruszwica 7 47 6.71
27. Wiktor Szpojda Enea Astoria Bydgoszcz 6 47 7.83
28. Kamil Adolski Basket 2010 Kruszwica 8 45 5.63
29. Patryk Szweda MKS Novum Bydgoszcz 7 44 6.29
30. Mateusz Żebrowski Twarde Pierniki Toruń 6 43 7.17
31. Kacper Krajewski Twarde Pierniki Toruń 6 43 7.17
32. Hubert Lipiński Twarde Pierniki Toruń 6 39 6.50
33. Marcin Łangowski Enea Astoria Bydgoszcz 6 35 5.83
34. Eryk Bembnista Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 6 33 5.50
35. Wojciech Pietrzak TKM Włocławek 7 30 4.29
36. Karol Nguyen Van MKS Novum Bydgoszcz 8 28 3.50
37. Jarosław Ruczkowski Basket 2010 Kruszwica 8 27 3.38
38. Marcin Kryś MKS Novum Bydgoszcz 6 27 4.50
39. Jan Jankowski MKS Novum Bydgoszcz 8 23 2.88
40. Krystian Słaboszewski MKS Novum Bydgoszcz 4 22 5.50
41. Juliusz Markowski TKM Włocławek 5 22 4.40
42. Wojciech Polacki MKS Novum Bydgoszcz 8 21 2.63
43. Maciej Pankiewicz TKM Włocławek 6 20 3.33
44. Alan Arent Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 5 19 3.80
45. Kacper Fąs MKS Novum Bydgoszcz 8 19 2.38
46. Marcin Mulski Twarde Pierniki Toruń 4 18 4.50
47. Szymon Gallus TKM Włocławek 6 18 3.00
48. Wiktor Gołębiewski Enea Astoria Bydgoszcz 5 15 3.00
49. Wiktor Łankiewicz Twarde Pierniki Toruń 3 12 4.00
50. Jakub Dura Twarde Pierniki Toruń 5 11 2.20
51. Dominik Zabrocki Enea Astoria Bydgoszcz 5 10 2.00
52. Jakub Sołtys TKM Włocławek 4 7 1.75
53. Oskar Rochucki Basket 2010 Kruszwica 7 7 1.00
54. Norbert Kościński Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 5 7 1.40
55. Jakub Kański Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 4 5 1.25
56. Marcin Okoński Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki 5 4 0.80
57. Cezary Faligowski Basket 2010 Kruszwica 7 4 0.57
58. Wojciech Andrearczyk Enea Astoria Bydgoszcz 5 4 0.80
59. Mateusz Kaliński TKM Włocławek 6 4 0.67
60. Jakub Milewski Basket 2010 Kruszwica 8 2 0.25
61. Konrad Santysiak Basket 2010 Kruszwica 5 2 0.40
62. Hubert Śliwa Enea Astoria Bydgoszcz 5 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO