Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

20.02.2018

Odsłon: 667

Krystian Góralski

Basket 25 i MUKS rozpoczynają walkę o mistrzostwo Polski!

W środę w Poznaniu rozpoczyna się pierwszy w tym sezonie finał ogólnopolskich rozgrywek młodzieżowych. O medale powalczą juniorki starsze. W gronie ośmiu finalistów mamy aż dwóch przedstawicieli: Basket 25 KWK River Tower Bydgoszcz i MUKS WSG Supravis Bydgoszcz.

Basket 25 KWK River Tower Bydgoszcz zagra w grupie A, a rywalami drużyny prowadzonej przez braci Piotra i Pawła Kulpekszów będą Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski (środa, godz. 10.00), Widzew Łódź (czwartek, godz. 10.00) i Huragan Wołomin (piątek, godz. 10.00)

Z kolei MUKS WSG Supravis Bydgoszcz będzie rywalizował w grupie B. W środę podopieczne Piotra Feddera i Łukasza Koteckiego zmierzą się z VBW GTK Gdynia (godz. 14.30), w czwartek zagrają z ENEĄ AZS-em Poznań (godz. 17.00), a w piątek będą rywalizowały z MUKS-em Poznań (14.30).

Relacje statystyczne będzie można znaleźć na stronie rozgrywki.pzkosz.pl, a transmisje wideo z całego turnieju przeprowadzi tvcom.pl

Terminarz spotkań:

21.02.2018 (środa)

godz. 10.00 Basket 25 Bydgoszcz - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski

godz. 12.15 UKS Huragan Wołomin - Widzew Łódź

godz. 14.30 VBW GTK Gdynia - MUKS WSG Supravis Bydgoszcz

godz. 16.45 ENEA AZS Poznań - MUKS Poznań

godz. 20.40 Otwarcie turnieju podczas przerwy meczu EBLK: ENEA AZS Poznań - Artego Bydgoszcz

22.02.2018 (czwartek)

godz. 10.00 Widzew Łódź - Basket 25 Bydgoszcz

godz. 12.15 ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski - UKS Huragan Wołomin

godz. 14.30 MUKS Poznań - VBW GTK Gdynia

godz. 17.00 MUKS WSG Supravis Bydgoszcz - ENEA AZS Poznań

23.02.2018 (piątek)

godz. 10.00 Basket 25 Bydgoszcz - UKS Huragan Wołomin

godz. 12.15 Widzew Łódź - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski

godz. 14.30 MUKS Poznań - MUKS WSG Supravis Bydgoszcz

godz. 17.00 VBW GTK Gdynia - ENEA AZS Poznań

24.02.2018 (sobota)

godz. 11.00 A4 - B4 (mecz o 7. miejsce)

godz. 13.30 B3 - A3 (mecz o 5. miejsce)

godz. 16.00 A2 - B1

godz. 18.30 B2 - A1

25.02.2018 (niedziela)

godz. 11.00 o miejsca 3-4 pokonane zespoły ze spotkań A2 - B1 i B2 - A1

godz. 13.30 o miejsca 1-2 zwycięzcy spotkań A2 - B1 i B2 - A1

Godzina 15.15 Oficjalne Zakończenie Mistrzostw Polski do lat 22

Newsletter - zapisz się

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO