Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

fot. Kuba Skowron/Polski Związek Koszykówki news

11.11.2017

Odsłon: 202

Krystian Góralski

Polki rozpoczynają walkę o Mistrzostwa Europy

Reprezentacja Polski kobiet dzisiaj o godz. 17.45 w hali Aqua Zdrój w Wałbrzychu zagra mecz kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy z Białorusią. Transmisja w TVP Sport.

 W drużynie prowadzonej przez Arkadiusza Rusina oraz jego asystentów Krzysztofa Szewczyka i bydgoszczanina Piotra Kulpekszy jest kilka zawodniczek z naszego województwa.

Skład reprezentacji Polski kobiet na listopadowe mecze kwalifikacyjne:

1. Julia Adamowicz, niska skrzydłowa, Artego Bydgoszcz
2. Weronika Gajda, rozgrywająca, CCC Polkowice
3. Agnieszka Kaczmarczyk, silna skrzydłowa, 1KS Ślęza Wrocław
4. Aneta Kotnis, silna skrzydłowa, Basket 90 Gdynia
5. Anna Makurat, rozgrywająca, Basket 90 Gdynia
6. Paulina Misiek, niska skrzydłowa, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski
7. Monika Naczk, rozgrywająca, TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
8. Aleksandra Pawlak, skrzydłowa, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski
9. Karolina Poboży, silna skrzydłowa/środkowa, Artego Bydgoszcz
10. Amalia Rembiszewska, środkowa, Basket 90 Gdynia
11. Agnieszka Skobel, rzucająca/niska skrzydłowa, Energa Toruń
12. Angelika Stankiewicz, rozgrywająca/rzucająca, CCC Polkowice
13. Magdalena Szajtauer, środkowa, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski
14. Katarzyna Trzeciak, rozgrywająca, PGE MKK Siedlce
15. Magdalena Ziętara, rzucająca, Wisła CanPack Kraków
16. Justyna Żurowska-Cegielska, silna skrzydłowa, Artego Bydgoszcz

Terminarz reprezentacji Polski kobiet w kwalifikacjach do EuroBasketu 2019:

11 listopada 2017 r.: Polska - Białoruś (Wałbrzych, godz. 17.45)
15 listopada 2017 r.: Turcja - Polska (Ankara)
10 lutego 2018 r.: Estonia - Polska
14 lutego 2018 r.: Białoruś - Polska
17 listopada 2018 r.: Polska - Turcja
21 listopada 2018 r.: Polska - Estonia

Newsletter - zapisz się

Polski Związek Koszykówki Facebook