Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

09.11.2017

Sekcje - kadry wojewódzkie

Odsłon: 1402

Krystian Góralski

Pora na chłopców! Gramy w Szczyrku

Przed tygodniem w Dywizji B Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rywalizowały dziewczęta. Od piątku do niedzieli w Szczyrku o rozstawienie w grupie A zagrają chłopcy.

Podopieczni Grzegorza Kożana i jego asystentów Arkadiusza Czyżnielewskiego i Jacka Stajszczaka zmierzą się z reprezentacjami województw wielkopolskiego, śląskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego i zachodniopomorskiego.

Oto terminarz meczów:

Piątek
9.00 Zachodniopomorskie - Wielkopolskie
11.00 Mazowieckie - Śląskie
13.00 Dolnośląskie - Kujawsko-Pomorskie
16.00 Zachodniopomorskie - Mazowieckie
18.00 Kujawsko-Pomorskie - Wielkopolskie
20.00 Dolnośląskie - Śląskie

 

Sobota
9.00 Kujawsko-Pomorskie - Mazowieckie
11.00 Dolnośląskie - Wielkopolskie
13.00 Zachodniopomorskie - Śląskie
16.00 Mazowieckie - Dolnośląskie
18.00 Zachodniopomorskie - Kujawsko-Pomorskie
20.00 Śląskie - Wielkopolskie

Niedziela
9.00 Zachodniopomorskie - Dolnośląskie
11.00 Mazowieckie - Wielkopolskie
13.00 Kujawsko – Pomorskie - Śląskie

 

Statystyki dostępne będą na stronie http://rozgrywki.pzkosz.pl/


Lista powołanych zawodników na konsultację startową, która odbędzie się w Szczyrku (woj. śląskie):
1. Andrzejewski Jakub TKM Włocławek
2. Czyżnielewski Wiktor TKM Włocławek
3. Kornatka Jakub TKM Włocławek
4. Kuźmiński Kacper SKS Kasprowicz Inowrocław
5. Jaskółd Szymon SKS Kasprowicz Inowrocław
6. Lobermajer Hubert MChKK Chełmno
7. Matusiak Michał TKM Włocławek
8. Marek Artur SKS Kasprowicz Inowrocław
9. Sękowski Hubert Twarde Pierniki S.A. Toruń
10. Sowiński Paweł Twarde Pierniki S.A. Toruń
11. Szczepański Oliwier TKM Włocławek
12. Urban Wiktor UKS Basket Regnum Bydgoszcz
13. Wdzięczny Jan TKM Włocławek
14. Wojciechowski Mikołaj SKS Kasprowicz Inowrocław
15. Ziembiński Jerzy Twarde Pierniki S.A. Toruń

Newsletter - zapisz się

Polski Związek Koszykówki Facebook